#1 2020-03-07 14:33:06

Nika

częsty bywalec

Punktów :   

Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Hej.  Lubicie przekąski typu owsianka? O tym, że są cenne dla naszego zdrowia chyba przypominać nie muszę (błonnik, witaminy, zdrowe węglowodany) ale jak Wam smakują? Pamiętam, że w dzieciństwie nie lubiłam owsianek, ale w jednym e sklepów natknęłam się ostatnio na coś takiego jak gotowa owsianka jabłkowa z cynamonem i suszonymi figami. Połączenie jabłka z cynamonem akurat uwielbiam. Jedliście może coś takiego? Lubię zdrowe produkty lecz szukam takich, które jednocześnie dobrze smakują.

#2 2020-04-18 11:21:51

admin

Administrator

Punktów :   

Re: Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Nika napisał:

Hej.  Lubicie przekąski typu owsianka? O tym, że są cenne dla naszego zdrowia chyba przypominać nie muszę (błonnik, witaminy, zdrowe węglowodany) ale jak Wam smakują? Pamiętam, że w dzieciństwie nie lubiłam owsianek, ale w jednym e sklepów natknęłam się ostatnio na coś takiego jak gotowa owsianka jabłkowa z cynamonem i suszonymi figami. Połączenie jabłka z cynamonem akurat uwielbiam. Jedliście może coś takiego? Lubię zdrowe produkty lecz szukam takich, które jednocześnie dobrze smakują.

Jeśli masz jakies pomysły lub przepisy to możesz wrzucić na forum

Plany treningowe http://treningi.blox.pl

#3 2020-11-15 18:24:25

Maczficzek

nowy na forum

Punktów :   

Re: Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Owsianka z dużą ilością owoców jest mega smaczna.

Ostatnio edytowany przez Maczficzek (2020-11-15 18:30:26)

Stopka forum

RSS