Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2020-03-07 14:33:06

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Hej.  Lubicie przekąski typu owsianka? O tym, że są cenne dla naszego zdrowia chyba przypominać nie muszę (błonnik, witaminy, zdrowe węglowodany) ale jak Wam smakują? Pamiętam, że w dzieciństwie nie lubiłam owsianek, ale w jednym e sklepów natknęłam się ostatnio na coś takiego jak gotowa owsianka jabłkowa z cynamonem i suszonymi figami. Połączenie jabłka z cynamonem akurat uwielbiam. Jedliście może coś takiego? Lubię zdrowe produkty lecz szukam takich, które jednocześnie dobrze smakują.

Offline

 

#2 2020-04-18 11:21:51

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Nika napisał:

Hej.  Lubicie przekąski typu owsianka? O tym, że są cenne dla naszego zdrowia chyba przypominać nie muszę (błonnik, witaminy, zdrowe węglowodany) ale jak Wam smakują? Pamiętam, że w dzieciństwie nie lubiłam owsianek, ale w jednym e sklepów natknęłam się ostatnio na coś takiego jak gotowa owsianka jabłkowa z cynamonem i suszonymi figami. Połączenie jabłka z cynamonem akurat uwielbiam. Jedliście może coś takiego? Lubię zdrowe produkty lecz szukam takich, które jednocześnie dobrze smakują.

Jeśli masz jakies pomysły lub przepisy to możesz wrzucić na forum

Offline

 

#3 2020-11-15 18:24:25

Maczficzek

nowy na forum

Zarejestrowany: 2020-11-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

Owsianka z dużą ilością owoców jest mega smaczna.

Ostatnio edytowany przez Maczficzek (2020-11-15 18:30:26)

Offline

 

#4 2023-05-11 21:47:41

norbud

nowy na forum

Zarejestrowany: 2023-05-11
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Owsianka- dobra przekąska dla aktywnych ale czy smaczna?

a ja się nie umiem przekonać na słodkie śniadania... wolę zdecydowanie wytrwane,a najlepiej z rana kompletnie nic, nie idzie mi, nie mam rano apetytu. dopiero koło 10/11 zaczynam czuć głód i zjadam coś w pracy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy TrstenĂĄ CertifikovanĂŠ worldhotels Malton https://www.worldhotels-in.com/ przegrywanie kaset hi8 digital8 video 8 z kamery d