Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2008-05-14 19:59:57

Użytkownik 22 lata

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 1
Punktów :   

Porada w sprawie treningu i diety

sprawa jest taka mam 22 lata 184cm ok 120wagi na siłowni mykam powiedzmy ok 2 lata z pewnymi przerwami ponad pół roku temu zaczełem kuracje deca i vinstrolem(nie wiem czy dokładnie tak się pisze ale napewno wiesz o co chodzi)ale dałem ciała bo nie stosowałem diety i efekty można powiedzieć że nie były takie jak powinny co prawda po dece siła na początku była ale do jakiegoś czasu oczywiście brałem też aminokwasy, białko i kolagen.a moja prośba jest tak że skoro opisałem już troche swojej historii to czy mógłbyś mi pomóc w doborze jakichś dobrych odrzywek bo teraz można powiedziec że chce spowrotem wrócić na siłke i to tak na serio czyli muszę dobrać sobię diete i ścisło sie jej trzymać a tak jak wspomniałem wcześniej przydały by się jakies odrzywki tylko pytanie jakie skoro brałem takie dosyć mocne specyfiki to nie mogękupić jakichś słabych odżywek bo one nic mi nie dadz.może to i głupia sprawa że zwracam się z nią do ciebie ale wolę zapytać się jakiejś konkretnej osoby czyli ciebie niż słuchać nakręcających sprzedawców w sklepie którzy mają mało pojęcia a wcisną wszystko

Offline

 

#2 2008-05-14 20:10:13

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Porada w sprawie treningu i diety

Aby zrzucić nadmiar wagi, musisz zacząć od ograniczenia pewnych składników odżywczych. Napewno w redukcji wagi pomoże ogranicznie spożywania węglowodanów czyli produktów spożywczych takich jak: ziemniaki, chleb, owoce. Polecałbym Ci diete, w której opierać się będziesz wyłącznie na białku. Spożywanie ryżu, picie mlaka, serków, twarogu a do tego intensywny trening siłowoo wytrzymałościowy pomoże zredukować wagę i polepszyć Twoje samopoczucie. Pytałeś o odżywki....na Twoim miejscu nie traciłbym pieniędzy, gdyż białko znajdziesz w większości produktów dostępnych w sklepie spożywczym. Inwestuj w sery pleśniowe, serki wiejskie.

Jeśli chodzi o trening, to skupiej się na zmęczeniu mięśnia mniejszym ciężarem w większej ilości powtórzeń. Nie sugeruj się tym, że tak ćwiczą stracisz siłę, wręcz przeciwnie- taki trening pomoże Ci wyrobić wytrzymałośc.
Dołącz do treningu troche areobów, czyli rower, bieżnia ale bez przesady, proponuje Ci areoby między seriami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne Chic y Hermoso Apartamento Amoblado y Equipado... https://www.ehotelsreviews.com/ Sam's furnished apartment Quiet 4BR-Epic Pools-Near Beach