Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2010-04-09 00:12:40

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

"Pudzian" masakruje najsilniejszych

Mariusz Pudzianowski w pocie czoła przygotowuje się do dwóch kolejnych starć w formule MMA. Trener "Pudziana" jest spokojny o wynik konfrontacji z Yusuke Kawaguchim (na KSW 13) i Timem Sylvią (gala Moosin). - Pudzian potrafi rzucić facetem, który na macie spędził 20 lat i wie, jak się przed tym obronić - mówi dziennikowi "Polska The Times" Mirek Okniński, trener siłacza.

Na treningach Pudzianowski ćwiczy w doborowym towarzystwie - jego sile starają przeciwstawić się olimpijczycy: Robert Kostecki, czy Marek Mikulski. Doświadczenie sparingpartnerów na nic się zdaje w zderzeniu z wielką mocą - Pudzianowski na treningu bije najsilniejszych polskich zapaśników.

- Z jego siłą naprawdę nie ma żartów. Chwila nieuwagi i może komuś zrobić krzywdę - tłumaczy Okniński. Jak przypomina dziennik "Polska The Times", na treningach "Pudzian" łamał żebra (partnerów) i nogę (trenerowi).

Nic dziwnego, że trener siłacza jest spokojny o wynik najbliższej walki z Yusuke Kawaguchim, z którym "Pudzian" zmierzy się 7 maja na XIII edycji Konfrontacji Sztuk Walki. - Mariusz go zmiażdży, rozjedzie! - zapowiada Okniński.

Dwa tygodnie później Pudzianowski czeka przeprawa z byłym mistrzem świata federacji UFC, Timem Sylvią. - Powiem tak: nie po to mi mama jeść dawała, żeby ktoś mi nogi łamał - powiedział nam "Pudzian" i ostrzegł. - Nie obawiam się walki z nim. Niech on się boi mnie.

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudz … omosc.html

Pudzian to jest wielki człowiek i w znaczeniu dosłownym i przenośnym %-) Mysle że powinien sobie z tymi rywalami dać radę %-)))


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#2 2010-04-09 19:39:42

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: "Pudzian" masakruje najsilniejszych

Niech walczy!!

Offline

 

#3 2010-04-10 01:35:30

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: "Pudzian" masakruje najsilniejszych

tak jak piszą 7 maja jego najbliższa walka z Yusuke Kawaguchim, ja już się nie mogę doczekać, wierze w Pudziana, zresztą z Mariuszem nie ma żartów to jest brutalny koleś, ma mega siłę, i o to chodzi, jeszcze żeby tylko techniki nabrał i będzie maszyną do zabijania


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Beton na nasze szamba pochodzi z największej legowiska dla psa L'ĂŠlĂŠgance citadine Cap Kivu HĂ´tel