Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2019-02-04 12:32:11

Gutex

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 43
Punktów :   

Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Czy obchodzicie walentynki? Jesli tak to jakie generalnie robicie sobie prezenty? I czy w ogóle robicie sobie takie podarunki?

Offline

 

#2 2019-02-04 13:55:46

iprst

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2017-10-06
Posty: 24
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Oj sporo jest możliwosci. Polecam jednak nie kupować sobie bardzo drogich rzeczy bo jeśli akurat to coś sie nie spodoba to bedzie spore rozczarowanie. Moje propozycje:

kolacja we dwoje ( najlepiej przygotowana w domu)
koszulka z jakimś fajnym napisem
albo kubeczek
Mozna je zamówić w megakoszulkach https://www.megakoszulki.pl

Offline

 

#3 2019-02-16 13:17:43

sever

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-12-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Również uważam, że bardzo dobrym prezentem szczególnie dla chłopaka będzie jakaś moda koszulka z ciekawym niepowtarzalnym nadrukiem. Ostatnio modne są koszulki patriotyczne http://www.street-shop.pl/odziez-uliczna/52-125-ultrapatriot.html#/4-rozmiar-xl. Szczególnie te przedstawiające tematykę historyczną.

Offline

 

#4 2019-02-22 12:44:49

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Prezenty nie, zwykle się umawiamy w jakimś przyjemnym pubie albo idziemy do kina:)

Offline

 

#5 2019-02-26 17:49:29

Jordase1

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Pewnie, że tak. Nie wyobrażam sobie walentynek bez prezentów.


Pamiętaj, że czasami nasze wyobrażenie drugiej osoby niewiele ma wspólnego z tym, kim ona naprawdę jest".

Offline

 

#6 2019-03-04 16:16:44

natir1122A

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-03-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Bardzo dobre pomysły tu daliście. Pewnie jakieś wykorzystam, tak myślę.


Każdy nieszczęśnik, choć winien zacząć od modlitwy, pokłada nadzieję w Bogu dopiero wtedy, gdy straci wiarę w siebie i w ludzi.

Offline

 

#7 2019-03-22 11:54:50

 karmelka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-03-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Mąż oświadczył mi się w Walentynki dlatego to ważny dla nas dzień. Co roku staramy się spędzić go razem w romantycznej atmosferze. Mąż zawsze przygotowuje mi niespodziankę. W tym roku ustawił napis LOVE w ogrodzie. Szczerze mówiąc obawiałam się, że ten napis zostanie z nami na zawsze, ale jako się okazało tylko go pożyczył, tutaj https://www.pozyczamysobie.pl/ . Fajnie,że strona daje takie możliwości, bo nie miałabym co z nim zrobić, ale byłam bardzo zaskoczona jego pomysłem

Offline

 

#8 2019-04-24 08:57:23

 topik

nowy na forum

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2019-04-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

karmelka napisał:

Mąż oświadczył mi się w Walentynki dlatego to ważny dla nas dzień. Co roku staramy się spędzić go razem w romantycznej atmosferze. Mąż zawsze przygotowuje mi niespodziankę. W tym roku ustawił napis LOVE w ogrodzie. Szczerze mówiąc obawiałam się, że ten napis zostanie z nami na zawsze, ale jako się okazało tylko go pożyczył, tutaj https://www.pozyczamysobie.pl/ . Fajnie,że strona daje takie możliwości, bo nie miałabym co z nim zrobić, ale byłam bardzo zaskoczona jego pomysłem

Wow! Brawa dla męża Muszę koniecznie sprawdzić tą stronkę, bo akurat mój brat poszukuje takiego napisu na swoje wesele - narzeczona sobie wymarzyła świecące Love

Offline

 

#9 2019-04-29 13:47:56

 karmelka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-03-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

topik napisał:

karmelka napisał:

Mąż oświadczył mi się w Walentynki dlatego to ważny dla nas dzień. Co roku staramy się spędzić go razem w romantycznej atmosferze. Mąż zawsze przygotowuje mi niespodziankę. W tym roku ustawił napis LOVE w ogrodzie. Szczerze mówiąc obawiałam się, że ten napis zostanie z nami na zawsze, ale jako się okazało tylko go pożyczył, tutaj https://www.pozyczamysobie.pl/ . Fajnie,że strona daje takie możliwości, bo nie miałabym co z nim zrobić, ale byłam bardzo zaskoczona jego pomysłem

Wow! Brawa dla męża Muszę koniecznie sprawdzić tą stronkę, bo akurat mój brat poszukuje takiego napisu na swoje wesele - narzeczona sobie wymarzyła świecące Love

To sprawdź sobie na pewno kto ma jeszcze ten napis. W razie wątpliwości poczytaj sobie tutaj o tej stronce http://www.opinio.com.pl/opinie/pozycza … nline.html mają naprad dobre opinie.

Offline

 

#10 2019-05-04 13:23:30

tick

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-05-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

My nie robimy. Staramy się bardziej spędzić wspólnie czas.


Dorastając uczymy się, że nie należy przesadzać ze szczerością. Że czasami, lepiej skłamać, niż kłuć prawdą w oczy.

Offline

 

#11 2019-05-06 09:11:43

palaka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-05-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Nie cierpię robić prezentów. Szkoda czasu na zastanawianie się nad odpowiednim.


Ile jeszcze bomb powinniśmy byli zrzucić na ich miasta, by pojęli, że są naszymi przyjaciółmi?

Offline

 

#12 2019-05-08 13:57:49

 kama

nowy na forum

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2019-05-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Gutex napisał:

Czy obchodzicie walentynki? Jesli tak to jakie generalnie robicie sobie prezenty? I czy w ogóle robicie sobie takie podarunki?

Mój chłopak jest na nie jeśli chodzi o takie "święta" dlatego odpuściłam. Jedynie na urodziny i świeta kupujemy sobie prezenty.

Offline

 

#13 2019-06-04 10:02:44

purpleswag

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Ja jestem zwolennikiem robienia nietypowych prezentów i tak ze sklepu https://www.taniepestki.pl/ zamówiłem mojej ukochanej nasiona feminizowane konopi, bo wiem, że bardzo interesuje się tym tematem. Co prawda nie wiedziałem jaki konkretny rodzaj wybrać, ale i tak wyszło, że była zadowolona

Offline

 

#14 2019-08-22 11:41:15

 milli

nowy na forum

Skąd: Trzcianka
Zarejestrowany: 2019-08-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Ja już z tego wyrosłam. Kiedyś tak obowiązkowo.

Offline

 

#15 2019-10-15 14:09:19

Hatjje41

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-10-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Właśnie czegoś takiego szukałem. Cieszę się, że trafiłem na to forum. Na pewno będę tu częściej wpadał.


Wiedzieć, co się stanie, to coś innego, niż wiedzieć, jak to się stanie. A dotarcie tam to najlepsza część.

Offline

 

#16 2021-08-04 08:41:45

potka

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2021-08-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Ja praktycznie co roku dostaje jakaś fajną bieliznę. Mąż doskonale wie, że najbardziej lubie komplety od https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny i po prostu tam zamawia wcześniej mnie to przeogromnie cieszy!

Offline

 

#17 2022-01-17 11:49:44

DanioM

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-10-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Coś tam drobnego warto podarować drugiej osobie, na pewno prezenty na walentynki będą bardzo mile widziane przez drugą osobę:) Polecam porozglądać się po internecie, akurat można tak wiele fajnych rzeczy znaleźć, w sam raz na taką okazje co nie. Walentynki są przecież tylko raz w roku

Offline

 

#18 2023-12-15 11:03:17

franceska

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2023-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Czy robicie sobie prezenty na walentynki

Myślę, że  każda   okazja jest  dobra po to, aby obdarowywać się prezentami.    Teraz  to przykładowo mamy  za chwilę  gwiazdkę - także   warto  zastanowić się nad  tym    co  kupić   swojemu partnerowi  na tą okoliczność. Jak chodzi o mnie, to    w  planach  mam kupić ałun w sztyfcie, różne  markowe  kosmetyki, które dostępne  są u firmy  Facetaria.pl.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Veyrier-du-Lac Boende Vancouver