Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2018-06-19 09:53:51

CHorus8

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-06-11
Posty: 5
Punktów :   

Szukam notariusza

Witam bardzo serdecznie. Niebawem będę musiał skorzystać z usług jakiegoś notariusza na terenie Katowic i robię obecnie rozeznania na kogo warto się zdecydować... Czy mieliście może z tym tematem jakąś styczność i dalibyście radę coś polecić? Ja się właśnie obecnie zastanawiam czy na przykład ta oferta jest warta rozważenia http://kancelariafortis.pl/ Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym, z całą pewnością przydadzą mi się one


Chciał płakać, ale nie miał już łez.

Offline

 

#2 2018-06-29 11:40:42

prayboy

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-06-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szukam notariusza

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...


Moralność nie ma nic wspólnego z religią - ucina.

Offline

 

#3 2018-09-11 15:45:49

clamhairejv

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szukam notariusza

Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...


Życie jest ciągiem doświadczeń, z których każde czyni nas silniejszymi, mimo że czasem trudno nam to sobie uświadomić – Henry Ford

Offline

 

#4 2018-10-24 15:45:46

Korreo

nowy na forum

Zarejestrowany: 2018-10-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szukam notariusza

Popytajcie znajomych w tej materii. Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.


Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj – Henry Ford

Offline

 

#5 2019-02-07 19:36:17

Morfia

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szukam notariusza

A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Co na ten temat sądzicie?


Życie było grą, a przeżycie czymś najtrudniejszym. Jego zdaniem ludzie popełniali błąd, próbując udawać, że są inni niż zwierzęta. Życie ludzkie także rządziło się prawami dżungli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Aschau im Zillertal hotelstayfinder.com Ubytování Leiria Oтeли Плайя-Параисо berlin-hotel.pl