Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2010-04-09 00:06:44

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Pudzian vs Emelianenko

Słowa Pudzianowskiego wywołały burzę


- Za dwa lata chciałbym walczyć z Fiodorem Emelianenko - zapowiedział Mariusz Pudzianowski. Słowa Polaka odbiły się szerokim echem w Stanach Zjednoczonych
"Najbardziej optymistyczny człowiek świata" - czytamy o "Pudzianie" w artykule Jake'a Rossena z sherdog.com. Polski zawodnik uważa, że w przyszłości może się zmierzyć z Emelianenko, a ich pojedynek różnie mógłby się ułożyć.

- Za dwa lata chciałbym walczyć z Fiodorem Emelianenko. Mógłby urwać mi głowę, gdybyśmy walczyli dzisiaj, ale za dwa lata to może być inna historia - słowa "Dominatora" cytuje serwis LowKick.com.

Przeciwnego zdania jest najpopularniejszy serwis piszący o MMA - sherdog.com. "Pudzianowski ma gigantyczne bicepsy i masę mięśniową. Jest jednak spora różnica pomiędzy mięśniami potrzebnymi do rzucania beczek z piwem, a mięśniami potrzebnymi wojownikowi w MMA. Siły strongmena nie da się przełożyć na siłę potrzebną w MMA." - czytamy.

Rossen nie uważa, że Pudzianowski mógłby być równorzędnym rywalem dla Emelianenki. Umiejętności, które pozwalały Polakowi przeciągnąć samolot, wcale nie przekładają się na umiejętności w walce. Bycie strongmenem, a bycie zawodnikiem MMA, są dwiema zupełnie różnymi profesjami - konkluduje autor.

"Pudzianowski z pewnością jest bardzo silny, ale jego technika jest na mizernym poziomie. Żadnych szans z w starciu z Emelianenko" - dodaje jeden z internautów.

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Slow … omosc.html



heh no Pudzian dopiero zaczyna w MMA, jeszcze teraz żeby techniki dobrej nabrał i mógłby bardzo wielu zawodników pokonać ze względu na chociażby swoją gigant mase i siłę, Podobnie jak Bob Sapp też jakiejś techniki wielkiej nie prezentował ale za to był bestią i zabijał rywali swoją masą, ale z najlepszymi niestety już przegrywał bo tu już trzeba jednak klase trochę mieć, sama masa nie wystarczy


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#2 2010-04-09 19:38:01

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Pudzian vs Emelianenko

dobry koleś - podziwiam!!!!

Offline

 

#3 2010-12-11 19:09:51

 wakeful

nowy na forum

status 6181263
6181263
Skąd: Ostrów Wielkopolski/Poland
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 5
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 105
Jaka dieta?: Nie mam, mam w planach.
Staż na siłowni: 14/rok z przerwami, domator.

Re: Pudzian vs Emelianenko

Odważnie, ale myślę że trening Fedora zaczynał się od młodziaka - Pudzianowski nie zyska tego wszystkiego w 2 lata.

Offline

 

#4 2010-12-11 21:33:47

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Pudzian vs Emelianenko

Pudzian jest ambitny, twardy koleś ale do Fedora niestety mu bardzo daleko


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

#5 2013-09-05 13:43:07

 ferdek

nowy na forum

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-09-05
Posty: 9
Punktów :   
Staż na siłowni: 3 lata
WWW

Re: Pudzian vs Emelianenko

Fajnie, że mierzy wysoko. To na jakim etapie znajduje się obecnie oczywiście nie wróży mu zbyt wielkiego sukcesu w walce z Fedorem, ale podobno do odważnych świat należy. Oby tylko robił tak samo dużo i pracował tak samo ambitnie jak to deklaruje


Pozdrawiam

Offline

 

#6 2016-06-27 17:03:39

Arkus9

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-06-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pudzian vs Emelianenko

Super, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym temacie


Zwy­ciężając za­pomi­namy, że ktoś przegrywa.

Offline

 

#7 2017-05-07 14:53:51

piczak12

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-05-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pudzian vs Emelianenko

Ja kompletnie się na tym nie znam, więc nie pomogę...


Niestety mam tendencję do radzenia sobie z problemami w taki sposób, że w ogóle sobie z nimi nie radzę.

Offline

 

#8 2017-09-05 21:00:28

genko

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-09-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pudzian vs Emelianenko

Ja to niestety kompletnie się n tym temacie ne znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...


Nie wyobrażaj sobie, że tylko nad Twoją głową wiszą czarne chmury, inni zaś widzą słońce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mojtrening.pun.pl