Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2013-04-19 10:33:47

Jango1910

nowy na forum

Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 1
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 41
Ile w klacie?: 110
Rekord w wyciskaniu?: 150
Staż na siłowni: 4.5 roku

Proszę O Pomoc I Poradę!!!!

Panowie mam bardzo ważną sprawe , otóż chciałbym zasięgnąć czegoś mocniejszego niż odżywki. Czy mam pojęcie o siłowni ? Myślę że tak to u mnie w domu rodzinne .
Chciałbym uderzyć w ENANTAN TESTOSTERONU oczywiście z odpowiednia do tego suplementacją i w miarę możliwości odpowiednim jedzeniem. Chodzi mi o to w jaki sposób mam to zażywać aby nie zrobić sobie krzywdy tzn gdzie robić sobie "strzały" i co proponujecie na odblok i czy brać do tego jeszcze cos wspomagającego serce ? I co moge do tego dorzucić aby zwiekszyć efekt??   Co chce osiągnąć ?! Chodzi mi o masę, a wiadomo z masą idzie także siła.
(Do tej pory zażywałem odżywki( 3x PH (2x m-drol, 1x muscle test) przerwa od ph to juz 8 miesiecy.
Pozdrawiam i proszę naprawdę przydatne rady 

P.S Sorry jezeli napisałem o tym w złym miejscu.

Offline

 

#2 2013-06-08 05:51:55

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Proszę O Pomoc I Poradę!!!!

Napisałeś to w dobrym miejscu, ale nikt Ci nic nie doradzi kolego ponieważ każdy organizm inaczej reaguje na steryd. Osobiście szczerze odradzam Ci iść w tym kierunku, ponieważ skutki są już nieodwracalne dla całego ogółu. Młodość przeminie Ci szybko a szybciej minie chęć gonitwy za doskonałością. Trening powinien być pasją a nie gonitwą za kolesiami z plakatów. Jeśli chcesz mieć zdrowie w normie i nie bujać się w młodym wieku po lekarzach wynajdując nowe choróbska to lepiej zrezygnuj z tego pomysłu i skup się na czymś naturalnym i bezpiecznym. Pozdro

Offline

 

#3 2015-12-04 14:59:06

DoktorDoping.pl

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-12-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Proszę O Pomoc I Poradę!!!!

Mozemy rozpisac cykl


DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.

Offline

 

#4 2017-07-01 08:05:45

Fulka30

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-06-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Proszę O Pomoc I Poradę!!!!

Dla mnie sterydy to ryzyko.
Dużo się słyszy o zawalach serca.


cuda nie zdarzają się nikomu z wyjątkiem tych szczęśliwych czubków, którzy widzą je wszędzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://f8.com.pl vhs schody tarnowskie góry autokary jastrzębie zdrój wypalanie blach