#1 2016-11-17 15:41:27

Mr.BigGains

częsty bywalec

Punktów :   

HYPER CARNITINE Scitec Nutrition - Najlepsza forma l-karnityny

Kapsułki z wysoką zawartością acetyl L-karnityny

Acetyl-L-karnityny (ALC) to acetylowana forma L-karnityny. Dzięki użyciu grupy acetylowej do uzupełnienia zasobów acetylokoenzymu A (acetylo-CoA) karnityna odgrywa ważną rolę w końcowym utlenianiu kwasów tłuszczowych w organizmie.ALC łatwo przenika przez barierę krew-mózg, dzięki czemu może mieć również pozytywny wpływ na funkcje neurologiczne. ALC należy do najczęściej stosowanych form chemicznych L-karnityny.

Jedna kapsułka naszego produktu HYPER CARNITINE jest źródłem aż 1000 mg aktywnych składników ALC.

Sposób użycia
Spożywać 1 kapsułkę codziennie rano, na pusty żołądek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!

Opakowanie
90 kapsułek - 90 porcji

Tanio i ekonomicznie;) a samo AlC na prawdę działa cuda:)

Szybko o tym czym dokładnie jest sama aceryl-L-karnityna:
Acetyl L-Karnityna (występująca również pod nazwą ALCAR) to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. W niewielkich ilościach występuje w pożywieniu, a ze względu na jej szeroki wachlarz możliwości, zaleca się jej dodatkowe uzupełnianie. Acetyl L-Karnityna zyskała aprobatę wielu środowisk medycznych i naukowych, jest szczególnie polecana w suplementacji nootropikami. Poprawia skuteczność działania Noopeptu i Piracetamu, substancji wzmacniających pracę mózgu. Pozytywnie wpływa na układ nerwowy, poprawia pamięć i koncentrację. Zwiększa wytrzymałość organizmu oraz zmniejsza uczucie zmęczenia, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie i psychicznie.

Natomiast korzyści ze stosowania ALC są na prawdę obiecujące:

- Poprawia pamięć i koncentrację
- Redukuje zmęczenie
- Zwiększa poziom energii
- Usuwa efekty przewlekłego stresu
- Poprawia nastrój
- Chroni organizm przed działaniem wolnych rodników
- Zwiększa wytrzymałość organizmu
- Usprawnia funkcje seksualne mężczyzn
- Zmniejsza negatywne objawy odstawienia stymulantów, nikotyny i alkoholu

Ja stosuję codziennie rano i zauważyłem większą energię, lepsze skupienie, mniej zacząłem się stresować i ogólnie komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny na duży plus. Polecam każdemu, nawet osobom, które nie uprawiają sportów sylwetkowych/siłowych czy innych. Jest to moim zdaniem naturalny, zdrowy dopalacz dla mózgu i ciała.

#2 2016-11-24 17:45:17

admin

Administrator

Punktów :   

Re: HYPER CARNITINE Scitec Nutrition - Najlepsza forma l-karnityny

którą firmę proponujesz?

Plany treningowe http://treningi.blox.pl

Stopka forum

RSS