Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-10-18 16:17:11

wojtas1031

nowy na forum

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 1
Punktów :   

Pora coś zmienic

Witam,

Jakiś czas temu, pogoń z pracą zatargała mnie na wyspy, wszystko było by ok gdy by nie to, że zacząłem sie robić iście angielski.... nigdy nie byłem chudy ani nawet szczupły ale to co sie teraz dzieje to już dla mnie za wiele.

Mam 194cm wzrostu i ważę 90kg - źle się z tym czuje zwłaszcza przez to, że zdecydowanie nie jest to waga mięśni ... mam 25lat - Jestem managerem w KFC i z racji na raczej mało fizyczny charakter pracy, środowisko pracy - wydaje mi się, że staje się słabszy. Zapisałem się na siłownię ale przyznam, że nie mam pojęcia co tam robię . Poznałem tam kolesia który twierdzi, że przy takim wzroście i budowie ciała mógł bym juz po roku dobrze wyglądać - chciał bym aby to było jasne - ja nie jest jeszcze gruby - już blisko ale jeszcze nie. Zaintrygowało mnie wypowiedź tego nowego "kolegi" na temat mojego wyglądu.
   Nie wiem od czego zacząć... Największym problemem będzie zdecydowanie dieta... bo jednak spędzam w pracy około 80h tygodniowo ... Dlatego też wybrałem siłownie całodobową.
   Możecie mi coś doradzić ewentualnie gdzieś pokierować ??

Dziękuję z góry

Offline

 

#2 2014-10-27 08:50:50

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Pora coś zmienic

Kolego, napisz jak wygląda twój trening, ile trwa i ile czasu poświęcasz na odpoczynek/sen/regenerację. Jaka dieta? Co konkretnie jesz i w jakich porach dnia...Pozdrawiam

Offline

 

#3 2016-04-06 18:22:55

ilonaimm

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pora coś zmienic

Nigdy nie jest za późno na te pozytywne zmiany! Rozpisz jak to wyglądało z tymi treningami itd. Wszystko da się załatwić, ale najlepiej u specjalisty...


Jeżeli przyciskasz kota do muru, nie dziw się, że miauczy.

Offline

 

#4 2016-08-23 20:27:29

lomani

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-08-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pora coś zmienic

Czytaj forum Masz tu masę informacji


Nie pozwól by to, czego nie możesz zrobić, miało wpływ na to, co możesz zrobić.

Offline

 

#5 2017-01-13 10:15:55

matiii

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-01-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pora coś zmienic

Zapoznaj się z planami treningowymi, które Ci podlinkował kolega wyżej, tylko uważaj żeby nie przegiąć, za dużo wcale nie zawsze jest lepsze niż za mało, może cię to wybić z rytmu ćwiczeń, lepiej mniej ale wytrwale i regularnie,  http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizy … -6598.html tu masz coś o przetrenowaniu, pilnuj się tego, tym bardziej, że wcześniej nie ćwiczyłeś a i tak mówisz że praca męcząca


"jeśli marzysz o wejściu na szczyt, spodziewaj się że będzie pod górkę"

Offline

 

#6 2017-01-16 11:22:55

 maxik90

nowy na forum

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2017-01-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pora coś zmienic

Ja też od nowego roku ostro ćwiczę i jestem na diecie. Zobaczymy czy ta dieta mi coś da. Teraz jestem na diecie plaz południowych. Na niej tracę najwięcej kilogramów

Offline

 

#7 2017-07-08 14:48:59

 maruda

nowy na forum

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2017-07-08
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Pora coś zmienic

Co konkretnie jesz i w jakich porach dnia?

Offline

 

#8 2022-12-23 13:50:16

Marta80

nowy na forum

Zarejestrowany: 2022-12-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pora coś zmienic

Regularne ćwiczenia fizyczne, które są dopasowane do naszych możliwości, mogą poprawić stan naszego zdrowia. Myślę, że warto zadbać o wydolność naszego serca i wzmocnić mięśnie. Można zapisać się na zajęcia na siłowni https://www.energym.com.pl/zajecia/pump/ w klubie Energym. Na takich zajęciach w grupie można świetnie się bawić i osiągnąć super rezultaty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
podesty estradowe poznań wypalanie blach