Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2011-05-19 18:25:12

Koks Machine

nowy na forum

Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Trening w domu. Proszę o pomoc.

Witam wszystkich użytkowników tego forum.
Mam 16 lat, mam około 180cm i ważę 95kg (wiem, że sporo...).

Piszę do was ponieważ mam zamiar zacząć solidnie ćwiczyć. Jestem odpowiednio zmotywowany do wszelakich ćwiczeń. Aktualnie jestem na diecie (głównie owoce, warzywa i ryby), której efekty widać ponieważ schudłem już 3kg.

Aktualnie wykonuje standardowe ćwiczenia typu pompki, brzuszki, przysiady, mam także hantle 2x 10kg.

Obecnie mogę trenować tylko i wyłącznie w domu, gdyż siłownię otwierają dopiero w październiku, a do miasta mam bardzo daleko.

Dlaczego postanowiłem zacząć ćwiczyć?
Przy każdym spotkaniu z kolegami byłem namawiany na ćwiczenia tego typu ze względu na masę. Ja uważam, że jestem jednak za bardzo puszysty.

A teraz do rzeczy...
Chodzi mi o to, aby moje mięśnie urosły, aby były bardziej widoczne. Naprawdę mi na tym zależy i wiem, że efekty nie będą widoczne po dwóch czy trzech dniach. Tak jak już mówiłem jestem w pełni zmotywowany.


Prosiłbym was o wszelkie porady.
Jak mam dalej ćwiczyć?
Czy obecnie wykonywane ćwiczenia mają być dalej wykonywane?
Czy mam zażywać jakieś odżywki?



Serdecznie proszę wszystkich o pomoc.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-06-06 14:47:21

trabacz

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 27
Punktów :   

Re: Trening w domu. Proszę o pomoc.

Dieta sobie ułóż
Kup sobie ławeczkę, stojak, gryfy i obciążenie. To będzie jakieś 400-500 zł kosztowało Polecam sprzęt z Marbo, najlepszy http://www.marbo-sport.pl/ . Jak będziesz miał jedno i drugie to pomyśl o odżywkach. Jakie ćwiczenia masz wykonywać to znajdziesz w każdym serwisie, jest tego pełno.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world Oтeли Августов