Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-08 02:01:36

abu kasim

nowy na forum

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 4
Punktów :   

Odblokowanie.

WItam , czy jak nie odblokuje się po cyklu sterydowym , to czy może coś się stać ?

Offline

 

#2 2012-05-08 11:01:21

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Odblokowanie.

a kto to wie? zrobiłeś sobie badania lekarskie przed strzałami ? Co w ogóle brałeś? Nazwa steryd nic mi nie mówi - mówisz wiedzieć co brałeś i w jakich ilościach i co najważniejsze kiedy... Odblokowania nie bierze się kiedy nam się podoba, musisz wiedzieć zanim się zdecydowałeś na doping co powinieneś sobie kupić na odblokowanie przysadki... no cóż - tysiące artykułów o destrukcyjnym działaniu sterydów nic nie daje, pakujecie się w niezłe chemiczne gówno tak na marginesie - to nie jest droga usłana różami - fajnie jest przez rok/dwa - później może być różnie..... osobiście odradzam sterydów i nadmiaru odżywek.

Offline

 

#3 2012-05-08 11:27:35

abu kasim

nowy na forum

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odblokowanie.

Tzn chodzi o to że kiedyś brałem jak byłem młodszy i się nie znałem na tym ( ogólnie metka mi nic nie dała) , i chodzi o to że sie nie odblokowałem bo nie wiedziałem że trzeba , później dopiero mi ktos powiedział o odblokowaniu aleto już było po czasie , nastepnie ćwiczyłem już na sucho i zatrzymałem się w miejscu , i nie wiem czy to wina odblokowania czy co , czy przez to moge mieć jakieś problemy, mam też problemy z mięśniami tylko to się zaczęło później troche po metce , w momencie gdy np trzymam ręće w górze pionowo na wysokości barków to po kilku sekundach czuje takie jakby palenie mięśni , chcem się poprostu dowiedzieć czy to możę być od tej metki i nieodblokowania czy to raczej co innego.

Offline

 

#4 2012-05-09 22:29:11

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Odblokowanie.

po metce Clomid - 10 - 12 tabletek.
Ale tak jak sam piszesz jest już za późno.
Na pewno brak odblokowania po metce cos spowodował czego juz nie odwrócisz. Szczerze nie wiem co masz zrobic...

Offline

 

#5 2012-05-10 23:40:55

abu kasim

nowy na forum

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odblokowanie.

Jeśli jest tak jak mówisz , to możliwe że moje problemy z mięśniami są spowodowane właśnie tym , tymbardziej że zacząłem teraz ćwiczyć od 3 tygodni małymi ciężarami i jest znacznie lepiej , już mnie mniej bolą te mieśnie , więc nic , ćwicze dalej jak przytyje z 5-10 kg może będzie good    Dzięki za informacje

Aha apropo tego odblokowania , skoro minęło już około 1.5 roku od brania metki , to teraz już nie ma sensu brać clomidu , czy moge spróbować ? Może jednak jeszcze mi pomoże ??

Ostatnio edytowany przez abu kasim (2012-05-10 23:44:08)

Offline

 

#6 2012-05-12 09:30:20

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Odblokowanie.

nie będę ci doradzał bo lekarzem nie jestem, zapoznaj się na ulotce jakie ma działanie clomid, bo to lek dla kobiet więc można go brać nawet bez cyklu. Myślę że problemy z mięśniami są spowodowane metką i brakiem odblokowania, możesz teraz spróbować wziąć suplement diety podwyższający poziom testosterony do 100%, kiedyś był taki dostępny nawet w sklepach zielarskich, tribusteron.... były dwa rodzaje, więc wybieraj ten najmocniejszy. Ale musisz sobie jeszcze pomóc jednym suplementem, np. kreatyną lub hmb.

Offline

 

#7 2012-05-12 12:02:01

abu kasim

nowy na forum

Zarejestrowany: 2012-05-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odblokowanie.

Okay a ile czasu brać ten tribusteron i kreatyne ??

12 tabletek clomidu - 1 tab. co 3-4 dni.
kreatyne weź według normy jaka jest na opakowaniu.

Offline

 

#8 2015-12-04 15:05:43

DoktorDoping.pl

nowy na forum

Zarejestrowany: 2015-12-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odblokowanie.

Na odblok najlepsze jest HCG


DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.

Offline

 

#9 2017-07-01 08:06:45

Fulka30

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-06-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odblokowanie.

I To na pewno pomoże .
Bo zawsze to ryzyko.


cuda nie zdarzają się nikomu z wyjątkiem tych szczęśliwych czubków, którzy widzą je wszędzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów