#1 2009-02-12 22:53:28

antyKOKS

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 9
Punktów :   

Ginekomastia - uboczny skutek stosowania sterydów

Brawo dla ludzi którzy tak mają - zwykła głupota!

Napiszcie coś o tej przypadłości na własne życzenie..... jakieś zdjęcia lub artykuły. Pozdro


Co mówią kolana blondynki po powrocie z wakacji? - Nareszcie razem!
Najlepsze dowcipy

Offline

 

#2 2010-03-20 17:04:06

CLOMID

Brak konta

Re: Ginekomastia - uboczny skutek stosowania sterydów

Polega to na rozrastaniu gruczolow klatki piersiowej, a po ludzku wzrostem piersi na podobienstwo tych u kobiet. Bierze sie to stad ze organizm po cyklu (przewaznie kazdym a zwlaszcza z testosteronem) zaczyna produkowac estrogen. Zapobiegasz temu biorac clomid. To jest sztuczny estrogen co prawda ale biorac go twoj organizm nie bedzie go produkowal bo uzna ze ma juz go za duzo. w efekcie tobie zadne piersi nie zdaza urosnac od jego brania a uchronisz sie przed lipa jak sam skur... I po klopocie Mr. ANty KOKS but thanks for your concerns

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mojtrening.pun.pl materace koło banery Wałcz alpejski gończy krótkonożny sprzedam projektowanie-zaproszen-slubnych.eu busy Amsterdam