Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-03 15:00:01

Damian86

Brak konta

Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

Witam,
Mam 23 lata
190cm wzrostu i 90 kg wagi
Ogólnie wyglądam jak latawiec hehe szerokie barki i płaski jak decha:)

Ze względu na brak czasu nie moge sobie pozwolić na kuracje suplementami co wiąże się też z kosztami.

Znajomy proponuje mi cykl Deki 10 tygodni na strzalach co drugi dzien strzal 50 mg...

A ze nie znam się na tym kompletnie proszę o rade..

Jak szybko i w miare bezpiecznie można uzyskać dobry przyrost masy mięśniowej..pieniądze nie grają roli mam na to 3-4 miechy poźniej chcialbym tylko to utrzymywac (2 razy w tygodniu siłownia)

I czy deke bierze się samą czy z jakimis suplementami? Chodzi mi o jak najmniejsze ryzyko skutów ubocznych;)

No i co zrobić żeby się odblokować bądz jakos tą blokade zmniejsza bo babka nie wytrzyma za długo:P

Z góry dzięki za konkretne i profesjonalne odpowiedzi
I prosze o pomoc naprawde zależy mi an tym, aby ktoś ogarnał ten temat i doradził

 

#2 2009-06-12 14:29:25

marius1170

Brak konta

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

siema ,ja korzystalem ze strony www.sterydy.edu.pl i bylem zadowolony . Najlepiej tam do nich napisac bo strona nie jest skonczona ale kolesie sie znaja ! pozdrawiam:)

 

#3 2009-06-12 16:16:14

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

Takich rad udziela wiele ludzi, ale czy jesteś na tyle rozsądny żeby brać to wszystko do siebie?

Offline

 

#4 2010-03-20 17:30:09

QWER11

Brak konta

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

mialem podobne warunki fizyczne do twoich 2 lata temu, teraz 125kg wyrzezbionego miecha i 200 na klatke. No ALE,, 2 razy w tyg silka ????? bez suplementow diety ??? Nie da rady stary .. nawet nie zaczynaj. Ja swoj pierwszy cykl bralem z bardzo dobrym bialkiem, witaminami i dobra dieta ale bez masowki, cwiczylem jak wol 5-6 razy na tydzien . efekt mocno sredni - owszem byl ale nie to co powinno byc. A jak ty nie masz czasu nawet na branie bialka i na dobra diete to przystopuj narazie.

Teraz zrob to co ponizej:

1. Kup dobra masowke i dobre bialko ( ja polecam trec nutrition ale jak tam chcesz)
2. Bierz ze soba do roboty, czy gdzie tam chodzisz, raz masowke a raz bialko zeby sie nie obladowywac wszystkim (najlepiej i to i to ale nie koniecznie)
3. Bierz regularnie tak jak jest napisane na opakowaniach i nigdy nie zapominaj o wzieciu obydwu przed spaniem. Bierz maxymalne porcje najlepiej, nie przyswoisz wszystkiego na poczatku ale jak kasa nie gra roli to tak sie robi
4. Silke roziagnij minimum do 3 razy ale to minimum.  nie wychodz przed uplywem 2h bo bedzie gowno z tego. (tak sobie dobierz ilosc serii i kombinacje grup miesniowych zeby te 2h byly pracowite)
5. Po ok 2-3 miesiacach jak z latawca zrobi sie z ciebie troche ciezszy latawiec mozesz zaczac myslec o koksie. Wtedy silka minimum 4 razy
6. Deca 2x10ml cena: 50 GBP za 10 ml, test enan 1x10ml cena: 55GBP za 10ml (lub 2 x 10 ml jak kto chce), wino tabl na poczatek 100 cena:40GBP ; po tabletkach z 10 strzalow wina jeszcze cena: 20GBP za 3 strzaly, ja bym dorzucil jeszcze anavar ( moj ulubiony bajer cena: 70GBP za 100 sztuk u mnie by Body Nutrition a nie jakiejs kupy , wszedzie indziej 250 za 50 sztuk ).

Final thought:

jak kazdy pewnie masz ochote sie na szybko wyrobic ale co nagle to po ... koks tez miesza w bani wiec polecam podejsc do tego ze spokojem i logika. W kazdym razie to co powyzej napisalem jest sprawdzone przez wielu ludzi ktorzy ode mnie kupowali osprzet a na poczatku przeze mnie samego. Jak ktos chce wiecej szczegolow lub ma pytania to zapraszam GG 3591184

powodzenia Mr. latawiec !

 

#5 2010-07-29 17:39:12

swinia0

nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

jesli chcesz pomocy w treningu i nie tylko napisz do mnie na mail, ja we wszystkim co zwiazane z dopingiem pomoge, pozdrawiam stskamikadze1@gmail.com


Administrator forum nie odpowiada za treść komentarzy

Offline

 

#6 2011-11-06 17:41:55

CzargoXT

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 19
Punktów :   

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

Mocne suple:
(Deca, Metka,Winko...)
GG- 39067341

Offline

 

#7 2012-03-06 08:22:22

 agenttj

nowy na forum

42039989
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 8
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 50
Ile w klacie?: 132
Rekord w wyciskaniu?: 184
Jaka dieta?: ciągle ta sama
Staż na siłowni: 18 lat

Re: Szukam dobrej i konkretnej rady osoby która się zna na dopingu

nie kox ! tylko dieta,odpowiedni trening i regeneracja todroga do sukcesu
chodz mówią że na sucho to trawa nawet nie rośnie )))))
chcesz porad?
rozpike diety?
pisz śmiało...
gg19442491

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels