Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2009-05-16 08:19:59

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Witam,jestem tutaj nowy i nie wiem czy dobrze umiescilem ten temat.
Mam pytanko dla kogos kto sie orientuje w tym temacie.Chciałem sie dowiedziec w jakim wieku i po jakim stazu na siłowni mozna go brac.Jaka diete zaczac stosowac(najlepiej jakby ktos mi rozpisal ta diete[co mam jesc na sniadanie obiad kolacje i posilki pomiedzy wymienionymi wczesniej]).
Wczesniejsze przebyte cykle to 2x Storm + Shock Theraphy choc duzo z nimi nie osiagnałem(w sumie chyba z wlasnej winy bo brak diety i imprezy co weekend) i planowałem wziac teraz Testa.Moj staż na siłowni to ok 2 lata z przerwami wakacyjnymi i przez kolejne ok. 1,5 roku bez przerwy czyli w sumie 3,5 roku.trening ostatnio 4-5 razy w tygodniu.Moj wiek to 18(prawie 19 lat) 179 wzrost i ok 83 kg wagi(dawno sie nie wazylem ale raczej waga jest taka sama od tych ok 3 miesiecy kiedy to ostatni raz sie wazylem) prosilbym o jakies dobre porady jak dawkowac,czy w ogole moge zaczac go brac itp.I czy to ma jakis duzy wplyw na watrobe,żołądek czy np cisnienie lub serce(bo niestety pale papierochy ale chcialbym to rzucic ale np biorac storma czasami zdazało mi sie ze zakreciło mi sie w glowie).Kto sie na tym zna prosiłbym o przedstawienie mi tego:)z góry dzieki:)


Wstaw podpis

Offline

 

#2 2009-05-16 09:36:08

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Masz wystarczające przygotowanie, więc bez obaw - trzymaj jednak dietę.

Offline

 

#3 2009-05-16 09:59:01

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Ok dzieki...boje sie tylko tego ze wszedzie pisza ze jest to mocna odzywka i nie chcialbym sie po niej wykrecic...jestes pewien ze napewno nic mi nie bedzie?(poza tym ze moze mi sie w glowie zakrecic jak po stormie?)


Wstaw podpis

Offline

 

#4 2009-05-16 12:47:31

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Ale to nie steryd, to suplement - jest silna jeśli będziesz przekraczał dozwolona dawkę opisaną przez producenta.

Offline

 

#5 2009-05-16 14:03:30

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Ok wielkie dzieki:)to teraz tylko zamowic testa i od nowego miesiaca zaczac trening:)a jeszcze pytanie...czy po Animalu bede musiał brac jakis odblok albo kreatyne czy cos w tym stylu na podtrzymanie formy?bo gdzies czytalem ze trzeba cos takiego brac i troche sie zdziwilem bo to jest odzywka a odblok to przewaznie po sterydach sie bierze(w prawdzie ja zielony w temacie sterydow i moze sie myle)

Ostatnio edytowany przez Maxi90 (2009-05-16 14:10:58)


Wstaw podpis

Offline

 

#6 2009-05-16 16:10:04

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Jesli producent doradza odblokowanie to musisz kupić. Zawsze po takim cyklu musisz podtrzymać efekty dietą + suplementami. Kreatyna +węgle + białko.

Offline

 

#7 2009-05-16 16:33:00

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Dobra jeszcze raz wielkie dzieki:)teraz tylko tak jak napisalem wczesniej czekac na paczuszke z animalem:)


Wstaw podpis

Offline

 

#8 2009-05-16 18:19:31

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Jak Ci dojdzie to wrzuć co piszą na opakowaniu

Offline

 

#9 2009-05-16 23:41:44

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Spoko nie ma problemu...moze nie powinienem pisac tego ale zadalem to samo pytanie na innym forum to ludzie mi pisza ze jestem na to za mlody i lepiej np za rok czy dwa zapodac taka odzywke...czy aby napewno moge ja juz jesc czy lepiej faktycznie zaczekac?


Wstaw podpis

Offline

 

#10 2009-05-17 22:25:13

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

Już Ci tłumaczę;

ten suplement składa się z:

Kwas arachidonowy - to związek, który jest niezbędny dla prawidłowej pracy organizmu człowieka – choć ciało potrafi samo wytworzyć go z kwasu linolowego, praktycznie nie występuje on w pożywieniu. Kwas arachidonowy jest niezbędny do produkcji między innymi prostaglandyn, które są bardzo ważnym czynnikiem przy wzroście masy mięśniowej i spalaniu tkanki tłuszczowej.

Divanillyl Tetrahydrofuran - jest to ekstrakt pozyskiwany z pokrzywy. Posiada dość ciekawe działanie na ludzki organizm, gdyż jak wykazują pierwsze badania, powoduje wzrost poziomu wolnego testosteronu znacznie silniej, niż wyciąg z avena sativa, tak powszechnie stosowany do tej pory w suplementach diety.

Wyciąg z cissus quadrangularis - dostarcza do organizmu anabolicznych ketosteronów. Udowodniono, że ketosterony zwiększają masę i siłę mięśniową, prowadzą do przyspieszonej regeneracji oraz zmniejszają poziom kortyzolu, czyli hormonu, który nasila rozpad mięśni w trakcie treningu. Co więcej, oprócz anabolicznych zdolności, cissus quadrangularis jest również antyoksydantem oraz poprawia funkcjonowanie stawów.

Johimbina - jako dodatek do Animal Test, wykazuje działanie pobudzające oraz nasila spalanie tkanki tłuszczowej i wykorzystanie jej jako źródła energii w trakcie treningu i po jego zakończeniu. Ponadto, johimbina poprawia zdolności seksualne, podwyższając libido.

Ostatnie dwa składniki, bioperine i dihydroxybergamotyna znacznie poprawiają wchłanianie zawartych w suplemencie składników, są powszechnie używane w suplementach różnego typu. Zapobiegają one wstępnemu rozkładaniu składników w wątrobie, dzięki czemu więcej ich zostaje wchłoniętych do krwiobiegu.

Myślę że jesli będzie to stosowane według dozwolonych dawek będzie ok i bez ryzyka

Offline

 

#11 2009-05-18 09:21:04

Maxi90

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

dobra dzieki:)mam nadzieje ze jutro juz otrzymam paczke to dam znac co pisze tam na opakowaniu:)


Wstaw podpis

Offline

 

#12 2009-05-18 18:44:09

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Animal Test-pytania dotyczace owej odzywki

ok to czekamy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Boende Madrid tomografia stomatologiczna piaseczno