Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-03 17:29:37

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Nudności przy stosowaniu odzywek.

Witam. Kupilem tego no xplode, pompa piekna jest ale caly czas mi sie zygac po tym chce ( nie moge nic jesc bo mnie ciagnie na wymioty. to jest takie niedobre ze ledwo co wypilem. dodatkowo pol godziny przed treningiem pije no xplode 2 miarki dzisiaj z sokiem winogronowym zmieszalem bleeee. potem trening po treningu aakg, gluta i carbo potem pol godziny ponad i gainera i to mnie mocno wymieszalo. co to robic ? proszę o pomoc


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#2 2009-02-03 17:47:51

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Nudności przy stosowaniu odzywek.

Witam,

jeśli kupujesz nową odżywkę koniecznie czytaj jej właściwości bo to co nowego wypuszcza każda firma to nowe formy, które nie każdy organizm będzie tolerował. Xpand jest silnym dodatkiem do suplementów a można już to poznać po tym, że nie można go stosować przed snem czyli wieczorem bo będziemy mieli problemy ze spaniem. Informacje , które warto wiedzieć:

# Zalecane dzienne dawkowanie: 1 do 3 porcji dziennie. Stosuj XPlode na ok. 20 min. przed treningiem. Spożywaj zawsze na pusty żołądek.
# Dzień treningowy - optymalna dawka to 2 porcje,
zmieszaj w około 350ml wody.
# Dzień nie treningowy - optymalna dawka to 1 porcja, zmieszaj w około 250ml wody.
# UWAGA - pij co najmniej 3 litry niegazowanej wody dziennie oraz minimum 1 litr podczas treningu. Nigdy nie stosuj z mlekiem, białkiem i L-glutaminą jednocześnie. Stosowany późnym wieczorem może powodować bezsenność.

- czyli sumując:
         - nie stosuj tak jak przy zwykłej kreatynie soków np. winogronowego.
         - jeśli trening masz popołudniu, przed treningiem ok. 2,5 nic nie jedz, jedynie pij wodę, np. energetyczną.

...........................

GLUTAMINA:

z jednego artykułu dotyczącego l-glutaminy: "....Diabetycy powinni być ostrożni, ponieważ ich organizm nietypowo reaguje na trawienie glutaminy. W ich przypadku, znacznie większa część przyjmowanej glutaminy jest przetwarzana na glukozę przez wątrobę i nerki. Diabetycy powinni więc konsultować przyjmowanie glutaminy ze swoim lekarzem....."

                      - czyli z glutamina tez trzeba uważać....
.............................

odżywka typu CARBO: "......Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia........" - powody to nudności, jeśli stosujesz jeszcze z innymi odżywkami np. gainerem - powoduje nudności.

..............................
z artykułu o odżywkach z jednego z portali:

".......Każda osoba inaczej reaguje na nową odżywkę, nie kiedy kończy się to tak, że odczuwa się zmęczenie, nudności, opadanie z sił......"
...........................


Jak dawkować?

"rzed treningiem pije no xplode 2 miarki dzisiaj z sokiem winogronowym zmieszalem bleeee. potem trening po treningu aakg, gluta i carbo potem pol godziny ponad i gainera"

                   - xplde: rozbij te dwie miarki na pojedyncze części np. nie jesz ok 2,5 h przed treningiem to pierwszą dawkę łyknij 1,5h przed, drugą 0,5h przed (z wodą niegazowaną).
                   - po treningu odczekaj 15 minut: weź aakg i glutaminę, odczekaj 20 minut i weź carbo, odczekaj 10 minut i gainera.

Jeśli jest już 17:30 - 18:00 nie jedz obfitej kolacji. 2 kromki chleba to max i herbata z cytryną.

Offline

 

#3 2009-02-03 18:49:05

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Re: Nudności przy stosowaniu odzywek.

Ok dzięki wielkie. Powiem Ci szczerze że wszystko się stosuje oprucz 2,5 godziny przed treningiem nie jeść bo diete mam ulożoną że jem obiad obfity potem godzine czekam jem Xplode potem pol godziny ponad i trening a reszta się zgadza. 2,5 godziny to dużo jak dla mnie i nie mam tyle dnia żeby czekać. Godzina nie wystarczy ? Na opakowaniu piszę że godzinę przerwy między posiolkiem i to bialkowym.


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#4 2009-02-03 21:47:49

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Nudności przy stosowaniu odzywek.

chyba że przez ta godzine robisz areoby np: bieganie lub skakankę....

Offline

 

#5 2009-02-10 20:25:40

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Re: Nudności przy stosowaniu odzywek.

Już wszystko ok jest. Nudności spowodowane byly tym, że wypilem odzywke z sokiem winogronowym. Jeżeli chodzi o wymieszanie z wodą to smakuje mi nawet i można jakoś wypić Już nie mam nudności. Pozrawiam.


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#6 2009-02-10 22:43:17

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Nudności przy stosowaniu odzywek.

No widzisz:) nie jest tak strasznie z tymi odżywkami. Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mojtrening.pun.pl