Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2009-01-15 17:04:44

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Koks dla 16 latka ? Proszę o opinie na ten temat.

Witam. Po rozmowie z Adminem na gg pomyślalem że lepiej będzie jak zaloże temat i powiecie mi dokladnie i wszystko na temat koksu. Otóż mam 16 lat i ciężko jest mi nie tylko nabrać na masie ale i na wyglądzie. Czy móglbym brać jakieś sterydy ? Cena nie gra roli. Gdybym wziąl jakiś dobry koks a potem ćwiczyl na sucho z odżywkami to nie byloby spadków i efekt zostalby na zawsze ? Proszę o odpowiedź na te pytania. Nie chcialbym aby za kilka lat coś mi się stalo dlatego chcę tylko lepiej wyglądać a potem to odstawić i gdyby nie bylo spadków to pojechalbym jeden krótki cykl. Proszę o pomoc i rady na ten temat. Pozdrawiam.


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#2 2009-01-16 14:24:04

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Koks dla 16 latka ? Proszę o opinie na ten temat.

Szczerze: masz 16 lat - to idealny wiek żeby pracować nad mięśniami, wyrabiać wytrzymałość, wyrabiać idealną technikę.

Wiadomo jest jednak, że przedział wiekowy od 15 do 20 lat jest najgorszym wiekiem aby przybrać bardzo na wadze, a co najgorsze na masię mięśniowej (bo przeciez przytyć można na upartego nie myśląc o mięśniach).

Co za tym idzie wiele osób leniwych, tzn nie obrażając takich, którym nie chce się czekać tyle lat a trenują - chce jak najszybciej zobaczyć siebie w lustrze z dnia na dzień coraz większego! Jest na to sposób - sterydy! Bardzo łatwa forma przybrania masy, uzyskania znacznie powiększonej siły - dla porównania ważący 55 - 60 kilo chłopak po kuracji starydowej przybiera na wadze nawet 20 kilo! To dużo - aż za dużo! Dlaczego? Żadna normalna skóra i organizm nie wytrzymują takiej wagi i truno im sobie z nią poradzić - dalje cierpią organy wewnętrzne, szczególnie obziążona zastrzykani wątroba i wiele innych....Skóra pęka, tworzą się rozstepy, które zostają na całe życie - z którymi już się nie wygra i nie zahamuje się ich tworzenia! Tak naprawdę koks powoduje w organiżmie utrzymywanie się większej ilości wody co daje efekt napompowania. Ale woda szybko "paruje" czyli po kuracji sterydowej następuje po pewnym czasie spadek! Spadek natomiast objawia się utrata chęci do ćwiczeń, znużeniem i myślą że wszystko stracone bo spada....Tak koks działa na naszą psychikę. Pamiętać trzeba również o sporym wydatku na odblokowanie po kuracji. Sterydy blokują nasza przysadkę mózgową odpowiedzialną za wytwarzanie testosteronu - bo po co ma być wytwarzany skoro wstrzykujemy sobie go co kilka dni? Tak aprzysadka czeka sobie cierpliwie na odblokowanie ale kiedyć może stracić cierpliwość....śmieszne ale prawdziwe! Przysadka jest w stanie poczekać ale jeśli każdemy jej za długo czekać to odwdzięczy nam sie później mniejszą ilością wytwarzanego testosteronu co daje kolejną załamkę na siłce bo brak nam sił a przecież dopiero co braliśmy koks. Odblokowanie to tabletki które biora kobiety - kolejna smieszna rzecz ale prawdziwa. Często przekraczją wartość całego cyklu!!!

Kolejne ważne sprawy: w wieku 16 lat można wziąść koks, pokazać się, poczuć jak to jest, napompowac na sezon ale żeby to utrzymać trzeba liczyć się z kolejnymi kosztami:
- kuracja
- osłona wątroby i żołądka
- odblokowanie
- odżywki

i nigdy nie mamy pewności czy się utrzyma nawet jeśli o to zadbamy bo każdy organizm jest inny. Ryzykowne jest jeszcze przyjęcie przez organizm zastrzyków!

dawaj kolejne pytania!

Offline

 

#3 2009-01-16 14:28:07

 PanT

stały użytkownik forum

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 161
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 36
Ile w klacie?: 101
Rekord w wyciskaniu?: Nie ma lipy:)
Jaka dieta?: Obecna:)
Staż na siłowni: 19 / 2 lata

Re: Koks dla 16 latka ? Proszę o opinie na ten temat.

Tak jak mówilem Ci nie będe nic bral masz 100 % racji. Wyglupilem się z tym no ale wiesz jak to jest. Mam dużo czasu na takie przemyślenia więc narazie nie ma co myśleć o koksie. Dzięki jeszcze raz. Trening Dieta i Odżywki teraz tylko się liczą Pozdrawiam.


Be Proud Of Who You Are.

Offline

 

#4 2009-01-16 16:46:32

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Koks dla 16 latka ? Proszę o opinie na ten temat.

Właściwy i dorosły wybór - nie marnuj zdrowia bo go nie odzyskasz! Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com