Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2008-04-13 23:47:55

frank cujo

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 3
Punktów :   

system protein 80 i whey pro matrix

czesc nie jestem specjalistom od odzywek,ale ostatnio po kilku miesiecznej przerwie znow wrocilm na silownie,od razu wiedzialem ze bede musial przerzucic sie na zdrowe jedzenie,nie kniecznie smaczne,a takze zainwestowac  w suplementy,kiedys nie przywiazywalem zbyt wielkiej do tego uwagi,nie posiadalem duzej wiedzy na ten temat,wiedzialem  tylko ze musze jesc duzo bialka i weglowodanow,od czasu do czasu zagoscil umnie jakis anabolik,nie ma sie czym chwalic,ale wybieralem szybka i efektywna droge,teraz wiem ze nie musze niszczyc sobie watroby by osiagnac podobne efekty,dobrze dobrana dieta a takze dwie odzywki ktore sa prze ze mnie sprawdzone i juz teraz polecam je wszystkim,od razu zaznacze ze mialem to szczescie,kupilem je w sklepie sportowym,po bardzo atrakcyjnych cenach,dla porownania w internecie whey pro kosztuje 69 za 750 g a ja kupilem za 50,roznica prawie 20zl.polecam wszystkim system protein 80 lub whey pro matrix,naprawde dzialaja,nie potrzeba koksu,tylko poswiecic dwa razy wiecej czasu naszym miesniom,a efekty przyjda napewno,pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-12-27 12:25:41

pawix23

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 4
Punktów :   
Ile w bicepsie?: Dieta wysokobiałkowa i

Re: system protein 80 i whey pro matrix

I naprawdę efekty szybkie. A jakby dodac kreatyne i hmb .Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-12-28 16:00:15

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: system protein 80 i whey pro matrix

frank cujo...naprawde dzialaja,nie potrzeba koksu,tylko poswiecic dwa razy wiecej czasu naszym miesniom,a efekty przyjda napewno...

- trzeba się z tym zgodzić w 100 %. Efekty, które przynoszą kuracje sterydowe można uzyskać także na zwykłych suplementach dietetycznych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://mamiwang.online hotels-world worldhotels-in Cosy place