Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-27 16:39:13

BartezZ222

nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 2
Punktów :   

Pytanko

HEj , mam 173 cm wzrostu i waze 50-55 kg. ( 15 lat ) . Dużo ćwicze ale ze jestem chudy:) to te ćwiczenie nie za dużo mi daja . Szukam czegoś na wzrost mieśni albo inaczej na przybranie masy. Słyszałem o gainerach. Chiałbym sie spytać co radzicie , chcialbym poznac waszą opinię na ten temat. Moze gainery ? co o tym myślicie, a jeżeli juz to jakiaj firmy ten gainer i w jakich dawkach, a moze jakas dieta. domyślam sie ze juz troche w tym jestescie wiec dlatego tu pisze.

Offline

 

#2 2010-05-27 19:13:53

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Pytanko

Gainerów jest mnóstwo. Po pierwsze jeśli chcesz uzyskać jakąkolwiek masę musisz mieć uporządkowaną dietę i plan treningowy. Trenować można codziennie, ale co z tego? Zyskasz siłę i wytrzymałość ale nie zyskasz masy mięśniowej a siła będzie rosła minimalnie bez diety.

Napisz jaką stosujesz dietę, albo co jesz na co dzień.

Jaki plan treningowy stosujesz, lub jakie ćwiczenie robisz, ile powtórzeń i w jakich dniach tygodnia.

Czekamy...

Offline

 

#3 2010-05-27 21:13:22

BartezZ222

nowy na forum

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pytanko

Szczególnej diety nie trzymam, na siłownie chodze około 2 razy w tygodniu (i tyle zamierzam chodzic ) po mniejwięcej godzinkę, najcześćiej w weekend i wtorki bo wtedy tylko mam czas , ( brzuchy, bices, 6 serii po 8 naławeczce płaskiej lub skośnej itd.) , zamierzam solidnie wziac sie do pracy i ułozyc sobie grafik ale od momentu zdecydowania się na tego geinera. Jaki geiner byłby optymalnie dla mnie dobry( oczywiście bez kreatyny) i żeby mi nie zaszkodził. A może wystarczy poprostu jakas dieta ( slyszlem że np. ryż i pierś z kurczaka). A odbiegając od teamatu to uwielbiam ryż. Czekam na jakąś odpowiednią dla mnie radę, z góry thx.

Ostatnio edytowany przez BartezZ222 (2010-05-27 21:23:22)

Offline

 

#4 2010-05-29 00:44:12

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: Pytanko

dla ciebie w twoim wieku przy twojej wadze najlepsze na mase jest żarcie. Odżywki odstaw całkiem na bok. Waząc 55kg to bez problemu z normalnego jedzenia możesz dostarczyć odpowienią ilość białka węgli i tłuszczy. ułóż sobie jakiś normalny trening, diete i rośnij duży %-)


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TS2 Space for reliable Boende Madrid przegrywanie kaset vhs lublin