Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2009-06-15 17:21:08

GigitalMen

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 13
Punktów :   

czy kratyna powoduje skutki uboczne w organiźmie?

Wypowiedzi z forum na temat kreatyny....



Mam pytanie... Trenuję dopiero od 2 miesięcy i nie jestem do końca zorientowany w pewnych rzeczach.... a mianowicie : Dlaczego wszędzie pisze się ,że kreatyna nie powoduje żadnych skutkow ubocznych i jest bezpieczna a na każdym opakowaniu psize ,że nie ejst to produkt dla dzieci i MŁODZIEŻY .... jeżeli to ejst bezpieczne to dlaczego nie jest dla młodych ludzi ? ... I jescze jedno : ile czasu kreatyna jescze działa po zakończeniu jej brania ... Z tego co wiem to powiinna mi spaść masa a tu nic . Brałem ją równy miesiąc i jestem już 22 dni po jej odstawieniu i masa wogóle mi nie spadła chociaz przez ten miesiac przybylo mi 8 kg ... poza tym cały czas rosne na masie ... Nie wiem czy kreatyna jescze siedzi w mieśniach . ????????????


witam
wiec ja nic zlego nie slyszalem o kreatynie jezeli zla rzecza jest przyrost masy:)kreatyna zatrzymuje wode w miesniach wiec nalezy jej spozywac duzo,jezeli Ci masa pozniej nie spadla to super bo w moim przypadku byl to duzy spadek,kreatyna zawsze jest w miesniach lecz po skoczeniu cyklu nie wystepuje juz w takich ilosciach,pozdrawiam


Kreatyny nie powinni brać ludzie poniżej 19'go, 20'go roku życia (nad czym ubolewam ), bo może siąść na nereczki. Potem można już brać bez obaw...


Witam !!!
Jak masz 18 lat to już możesz spokojnie brać kreatynę , pamiętaj jednak że w czasie cyklu kreatynowego powinieneś pić bardzo dużo wody nawet 5 litrów dziennie....


co do samego brania to wiem wszystko... kofeina ,woda i inne watki...

a
wiem ,że nerki nie mogą być obciązane zbyt duzo iloscia bialka...(kreatyna=bialko ) ale przeciez nie bierze sie jej tak duzo .... moze ktos mi wyjasni szerzej... skoro to tkaie bezpieczne to dlaczego nie ejst dla "MŁODZIEŻY" 18 LAT TO JESCZE ZALICZAM SIE DO NIEJ CHYBA



Witam !!!
To jest tak jak z fajkami czy alkoholem na opakowaniu piszę od 18 lat a mało kto się tym przejmuje i się do tego stosuje.Jak będziesz dobrze filtrował nereczki(tzn.pił dużo wody)to nic Ci się nie stanie.....!!!!
A tak wogóle to co to za porównanie kreatyna=białko



Kreatyna jest białkiem  no to tutaj chłopie wystrzeliłeś jak gumka z majtek !!!!!!!!!!!!W takim razie proponuję Ci kup sobię 500gr białka i życzę mega przyrostów masy i siły , acha nie zapomnij dodać do każdej porcji tej białko-kreatyny 20gr dextrozy.To tyle....

Po co wydawać 100zł na 500gr kreatyny jak można kupić 500gr twarogu za 10zł a przez to kreatyna....


w nawiasie namawiam do dyskusji na naszym forum


nereczki....??? czemu nigdzie o tym nie piszą i dlaczego tylko u młodych ... mam 18 l. tzn mam to odstawić? ...

Offline

 

#2 2011-08-31 16:58:42

 Mamajek

częsty bywalec

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 91
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 32
Jaka dieta?: w fazie planowania
Staż na siłowni: 3 Miesiące.

Re: czy kratyna powoduje skutki uboczne w organiźmie?

Kreatyna nie szkodzi zdrowiu. Ponieważ nasza wątrobą ją produkuję.

GigitalMen napisał:

Kreatyna jest białkiem

Kolego kto ci takie bzdury powiedział ?? Kreatyna zwiększa syntezę białek co daje większy efekt anaboliczny.


__________________________________________________________________________________________________________
Jak najlepiej zdobyć masę.<-Poradnik jak to najskuteczniej osiągnąć.
www.pajacyk.pl <- Jedno kliknięcie dziennie prawie nic cię to nie kosztuję ,a tyle pomaga

Offline

 

#3 2011-09-01 00:40:15

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: czy kratyna powoduje skutki uboczne w organiźmie?

Offline

 

#4 2011-09-01 08:23:39

 Mamajek

częsty bywalec

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 91
Punktów :   
Ile w bicepsie?: 32
Jaka dieta?: w fazie planowania
Staż na siłowni: 3 Miesiące.

Re: czy kratyna powoduje skutki uboczne w organiźmie?

wycinka artykułu napisał:

Pod jej wpływem woda z naczyń krwionośnych przechodzi do komórek mięśniowych, co pogarsza zdolność organizmu do ochładzania się (krwi jest mniej w krwioobiegu, a przy tym jest gęstsza, więc trudniej odprowadza ciepło z tkanek, przez które przepływa).

O zwracam honor mój błąd.


__________________________________________________________________________________________________________
Jak najlepiej zdobyć masę.<-Poradnik jak to najskuteczniej osiągnąć.
www.pajacyk.pl <- Jedno kliknięcie dziennie prawie nic cię to nie kosztuję ,a tyle pomaga

Offline

 

#5 2011-09-01 10:00:33

 Saviola

Moderator działu TRENING

Zarejestrowany: 2009-07-23
Posty: 641
Punktów :   10 
Jaka dieta?: masa!

Re: czy kratyna powoduje skutki uboczne w organiźmie?

słyszałem kiedyś powiedzenie ,,wszystko jest trucizną i nic nią nie jest wszystko zalezy od dawki" <- coś takiego
w każdym bądź razie kreatyna cię nie zabije :d


getbig or die trying
Poradnik kulturysty <---sprawdź to! %-)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://kosice.ibetonove-zumpy.sk mapa fotowoltaiki www.worldhotels-in.com