Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2009-01-26 23:05:37

Artur Krol

nowy na forum

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 3
Punktów :   

Tajniki Sukcesu Dwukrotnej Mistrzyni Świata w Trójboju Siłowym

MISTRZOWSKIE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Szkolenie prowadzone przez Emmę James: Mistrzynię Świata, Trenerkę Programowania Neurolingwistycznego i ekspertkę d.s. Coachingu mentalnego.

Warszawa, 28 luty – 1 marca 2009
www.changemasters.pl

Przez sportowców – dla sportowców

Trenuj z tymi, którzy dowodzą swojej skuteczności – nie z teoretykami!

Czy chcesz zmaksymalizować swój Potencjał? Zwiększyć zdolności i osiągi?
Czy chcesz pokonać bariery i poznać techniki, które wyłączają nadmierne analizowanie, które przeszkadza Ci w osiąganiu szczytów?

Pierwszy Krok do Zmiany Twoich Osiągnięć!

„Gratuluję, czytając to zdecydowałeś się poszerzyć swoją wiedzę i podciągnąć swoje wyniki do granice, o których wiedziałeś że są możliwe, ale po które nie miałeś dotąd pojęcia jak sięgnąć.

Wiele lat temu, kiedy po raz pierwszy zakwalifikowałam się do Reprezentacji Wielkiej Brytanii, miała bardzo wyedukowanego coacha. Nauczył mnie on, że używając swojego umysłu na równi z ciałem, zdołam osiągnąć cele na których mi zależało. Chociaż to, czego mnie nauczył zaprowadziło mnie daleko i wygrało mi wiele tytułów, nie rozumiałam w pełni jak to działa i wiedziałam, że gdybym w końcu to zrozumiała i miała więcej technik do zastosowania, mój potencjał byłby nieskończony.

Odkryłam NLP podczas przypadkowej rozmowy o Psychologii Sportu i o tym jak nie znalazłam w niej odpowiedzi, których szukałam. Kiedy wyjaśniono mi NLP, zrozumiałam, że właśnie nad tym pracowałam przez tyle lat i że właśnie tego potrzebowałam, żeby w końcu osiągnąć to, w zdobycie czego włożyłam tak wiele ciężkiej pracy. Dowiedziałam się, że NLP umożliwia przejęcie kontroli nad swoim życiem, nauczenie się jak komunikować się naprawdę dobrze, poznanie sposobów na kontrolowanie swojego stanu emocjonalnego, a w efekcie swojego zachowania, reakcji fizjologicznych i osiągnięć w każdej chwili. Pozwala nauczyć się jak definiować i zapisać 'prawdziwy' cel i jak go osiągnąć. Zamienia marzenia w cele, a cele w rzeczy które osiągamy. Chodzi w nim o zrozumienie jak działa umysł i w efekcie, jak możemy wpłynąć na ciało tak, aby uzyskać wyniki daleko przekraczające nasze najśmielsze oczekiwania oraz pobyć się ograniczeń które podkopują naszą wiarę w siebie. Pomaga ono również rozumieć innych ludzi z ich językiem ciała i indywidualnym wykorzystaniem języka i lepiej poznać ich motywację. To pomaga niezwykle w codziennej komunikacji, ale także w kontaktach z trenerami oraz z innymi członkami naszej drużyny, a także ułatwia odczytywanie zachowań konkurencji i osób z którymi negocjujemy. Opiera się o zrozumienie strategii których my sami oraz inne osoby używają do wszystkiego w swoim życiu ORAZ do nauczenia się sposobów na zmianę strategii które nie są przydatne ani użyteczne.

Kto powinien przyjść na szkolenie Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe?

Prosta sprawa! Ktokolwiek kto chce dokonać zmian w swoim programie treningowym, wynikach sportowych, pokonać postrzegane bariery, efekt plateau, blokady mentalne albo zrealizować potencjał, który wiedzą, że posiadają, ale po prostu nie potrafią do niego dotrzeć.
Na szkolenia Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe przychodzą bardzo różne osoby. Mamy sportowców amatorów, zawodowych sportowców, całe drużyny, indywidualnych sportowców i członków drużyn pragnących najpierw rozwinąć się osobiście, a potem podzielić się swoimi osiągnięciami z resztą drużyny. To szkolenie jest dla sportowca początkiem drogi do uzyskania tych najlepszych wyników, do których dąży. To wprowadzenie do Twojego sportowego potencjału!

Niektóre osoby przeczytają ten tekst i odłożą go mówiąc „Kiedyś muszę się na to wybrać.” To co naprawdę mówią to „Nie jestem gotowy aby dokonać zmian niezbędnych do poprawy moich wyników. Będę dalej szedł swoją ścieżką. Jest dobrze.”

Cóż, może i jest dobrze, ale te osoby, niestety, nigdy nie będą miały możliwości zrealizowania swojego potencjału.

Inni czytelnicy złapią byka za rogi i powiedzą „Koniec kombinowania, zróbmy to. Mam tylko jedno życie i nie mam zamiaru go dalej marnować.”

Zastanawiam się, jaką osobą Ty będziesz.”
-Emma James

Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe

www.changemasters.pl

Czy uważasz, że ktoś kto nigdy nie brał udział w zawodach sportowych naprawdę może doradzać sportowcom, którzy wkładają swoje serce i dusze w swój trening? Co zaskakujące, wielu tak właśnie robi i tutaj leży różnica, ponieważ w tym szkoleniu Twoim instruktorem będzie Emma James, która bierze udział w zawodach międzynarodowych od ponad 20 lat. Jednocześnie poznawała metody skutecznej pracy z umysłem i szkoliła się do najwyższego poziomu w NLP u jednego z najbardziej szanowanych Trenerów na świecie, dr Tada Jamesa i naucza tych metod w wielu krajach.

Emma badała i adaptowała techniki, których sama się nauczyła do pracy z wieloma sportowcami i w swojej własnej rywalizacji sportowej, aby udoskonalić sposób w jaki można łatwo zmieniać i wspomagać osiągnięcia sportowe.

To działa tak:
Zostaniesz poinstruowany i będziesz miał osobistą pomoc w nauczeniu się stosowania metod przywoływania stanów umysłu, w jakich masz najlepsze osiągnięcia. Znaczącą korzyścią, która z tego płynie jest to, że po przyjściu na szkolenie będziesz w stanie poświęcić czas na zidentyfikowanie swoich wyzwań i ograniczeń oraz na ich zmianę podczas ćwiczeń praktycznych, a przez ten cały czas będziesz miał osobistą uwagę i pomoc ze strony Emmy James, która prowadzi to szkolenie.
Szkolenie jest bardzo praktyczne i wyjdziesz z niego pewny swoich zdolności, podekscytowany  tym, jak zastosujesz praktycznie to, co zrobiliśmy na szkoleniu i czując się dużo bardziej przekonanym co do swoich możliwości, niż kiedykolwiek wydawało Ci się to możliwe. To odróżnia Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe od innych szkoleń, na których część praktyczna nie jest zbyt intensywnie poruszana. Uważamy, że ważne jest żebyś naprawdę dobrze zapoznał się z metodami związanymi z programowaniem neuro-lingwistycznym, technikami wizualizacji i osiągania swoich celów.

Nawet na krótkim, dwudniowym szkoleniu nauczysz się tak wiele, żeby wybić się daleko do przodu przed swoich rywali, stawiając się w uprzywilejowanej pozycji wobec większości zawodowych sportowców.


Podczas szkolenia Wyjątkowe Osiągnięcia Sportowe, nauczysz się jak wykorzystywać NLP i inne metody w:
-Treningu
-Przygotowaniu do zawodów
-Łatwym wywoływaniu swojego stanu skutecznej rywalizacji
-Odkrywaniu swojego najbardziej skutecznego stanu do rywalizacji i osiągania wyników, których pragniesz
-Oszacowywania swoich rywali
-Pokonania swoich ograniczeń
-Pracy z problemami z pewnością siebie
-Stosowania wielu spośród technik które poznasz w swoim codziennym życiu

Program Szkolenia:

Stworzysz Swój Stan Najskuteczniejszej Rywalizacji:
-Zrozum w jakim stanie swojego umysłu najlepiej osiągasz wyniki
-Poznaj jak przejąć kontrolę nad tymi stanami i tworzyć je wedle potrzeby
-Zrozum połączenie pomiędzy stanem umysłowym i reakcją fizyczna
-Zrozum jak zastosować to do swojego treningu i rywalizacji

Zwiększysz Swoją Pewność Siebie Jako Zawodnika:
-Zrozum jak pewność siebie bezpośrednio wpływa na wyniki fizjologiczne
-Naucz się i doświadcz metod budowy pewności siebie
-Używaj pewności siebie skutecznie, aby uzyskać lepsze rezultaty
-Naucz się jak zaadaptować te techniki do różnych potrzeb
-Używaj tego do uzyskania większej wiary w swoje zdolności, regularnie uzyskuj lepsze wyniki i przebij się przez bariery
-Wykorzystuj tego do podwyższania swoich celów i ustalania ich tak, aby były osiągalne

Opanuj Techniki Wizualizacji:
-Zrozum jak używać skutecznie technik wizualizacji
-Naucz się o świadomym i nieświadomym umyśle i jak techniki wizualizacji pracują z nimi obydwoma
-Naucz się jak sprawiać żeby wizualizacja działała w różnych sytuacjach i jak używać ich do pokonania przemęczenia
-Używaj ich do przebicia się przez bariery i ograniczenia, które sobie ustawiłeś
-Rozbij swoje dawne cele i zrozum jak stworzyć świetliste nowe cele!

Zrozum Swoją Motywację
-Zrozum swoja własną motywację i to, czy dążysz do swoich celów, czy uciekasz od negatywów. Poznaj jak każda osoba ma inne sposoby w jakie się motywuje i czemu.
-Odkryj co motywowało Ciebie najbardziej i naucz się jak to wspomóc aby uzyskać prawdziwą pasję w dążeniu do celów, której tak pragniesz!

Pokonywanie Efektu Plateau i Blokad Mentalnych:
-Naucz się co takiego się dzieje, aby pojawił się taki efekt
-Zrozum proces, który wywołał efekt plateau/blokadę
Poznaj metody na to, jak się przez nie przebić
Zmień stan zablokowania w napęd, który doprowadzi Cię do Twoich celów!

Nieskuteczne Stany Umysłu i Nawyki
-Zrozum jak wykorzystanie tych strategii wpływa na Twoje wyniki
-Odkryj jak rozpoznawać je i naucz się jak całkowicie usunąć cały negatywny proces

A w Końcu: Uzyskuj Lepsze Wyniki!

Uzyskaj osobistą pomoc i wsparcie w osiągnięciu Twoich indywidualnych celów. Chociaż jesteś szkolony jako członek grupy, każda osoba zostanie zapytana o to, co sama, indywidualnie chce uzyskać ze szkolenia. Jeśli są jakieś kwestie, problemy lub cele, które uważasz, że nie należą do treści szkolenia, a którymi chciałbyś się zająć, będziesz miał również okazję zająć się nimi z pomocą Emmy James w trakcie szkolenia.

Więc – co uzyskasz biorąc udział w szkoleniu?
W ciągu tego szkolenia, doświadczysz rozmaitych technik, które normalnie zostałyby użyte w pracy z zawodowymi sportowcami podczas sesji osobistych, ale w ciągu miesięcy pracy. Jest to niezwykle intensywne szkolenie i wymaga ono z Twojej strony ciężkiej pracy, ponieważ Emma James przekaże Ci tak wiele informacji jak tylko zdoła i wykona tak wiele technik grupowych, jak to tylko możliwe.
Razem z praktycznymi informacjami i ćwiczeniami, na końcu szkolenia będzie okazja do ustalenia wszystkich nowych celów, które masz w swojej przyszłości. Proces ten zostanie wykonany krok po kroku, żebyś miał pewność, że skutecznie zasiejesz je w swoim życiu tak, aby były dla Ciebie stałym źródłem pasji i inspiracji.

Kto poprowadzi szkolenie?
Emma James jest doświadczonym coachem sportowym i terapeutką, specjalizującą się w zaburzeniach odżywiania i uzależnieniu od jedzenia,  oraz dwukrotną mistrzynią świata, 13-krotną mistrzynią Europy oraz 17-krotną mistrzynią Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym i wciąż reprezentuje Wielką Brytanię w tym sporcie. Jest również obecną rekordzistką świata w trójboju siłowym.

Za ile?
Cena do 31 stycznia, 1200zł.
Cena po 31 stycznia, 1400zł.

DODATKOWO!
Kupując cały Pakiet Szkoleń Emmy James, a więc Sekret Odzyskania Twojej Motywacji, Dietę Buntownika oraz Mistrzowskie Osiągnięcia Sportowe płacisz tylko 2000 zł (po 31 stycznia 2370 zł)!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue Проживание Ла-Транш-сюр-Мер Gulfhof Dreybült Dreybült 3 Beene hotels-world.pl