Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-10-17 10:04:07

Michal17

nowy na forum

Zarejestrowany: 2006-10-17
Posty: 1
Punktów :   

Dawkowanie kreatyny

Witam mam 17lat 175cm wzrostu i ważę 73kg, od ponad roku trenuje kulturystykę.
Od września biore gainera Sports One typu Extra Mass za 15 dni kończy mi się cykl z nim,kupuje później innego Gainera firmy Trec Magnum 5000 4kg na cały Listopad i mam pytanie:
a mianowicie mam jeszcze 180 kapsułek firmy Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps i chciałem połączyć te kapsułki z gainerem który traktuje jako uzupełnienie diety (moich zazwyczaj 5-6 posiłków dziennie,biore 150gram dziennie) i chciałem zapytać o jakich porach i w jakich ilościach najlepiej brać ten anabolic amino przy mojej wadze?!
Drugie moje pytanie:
W grudniu zaczynam pierwszy cykl z kreatyną mam już zakupione Firmy Trec Creapure;500gram+Dextroza i chciałem zapytać czy sama Kreatyna z Dextrozą wystarczy bo słyszałem żę kreatyna najlepiej się przyjmuje z HMB to więc moge brać Kreatyna z Dextrozą i HMB naraz?? czy lepiej Kreatyna z Dextrozą i L-Glutamine T6?? Zależy mi na przybraniu jak największej masie!

Offline

 

#2 2006-10-17 10:07:08

marcin1984

częsty bywalec

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-09-13
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Dawkowanie kreatyny

jak juz masz aminokwasy to rano po przebudzeniu i po treningu

kreatyna z dekstroza może być
hmb i glutamine olej, zostaw sobie kasę na coś lepszego

Offline

 

#3 2007-03-29 20:34:57

dzob

nowy na forum

Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dawkowanie kreatyny

dobry wybór z tym gainerem !! Sam go uwielbiam Ale niemowie sie o cyklu jak wpierdalasz odzywke, to tylko odzywka!
magnum zawiera juz krete
dexteroze bierz z kreta tylko po treningu
hmb to anty katabolik, zapobiega rozpadowi miesni, nieprzybedziesz po tym na masie ale jak masz kase to mozesz to brac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce przegrywanie kaset vhs tłumaczenia angielski wyroby stalowe