Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2008-05-04 20:31:07

Mieczikwiat

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-05-04
Posty: 1
Punktów :   

Dobór suplementów

Witam

Mam pytanie odnośnie suplementacji z knockout-em. Jaka dawka jest najbardziej właściwa? Czy można łączyć z innymi suplementami? Czy należy spożywać ją z cukrami (dextroza, carbo...)?
Obecnie jestem po moim pierwszym 6cio tygodniowym cyklu suplemetacyjnym, skończonym 4 tygodnie temu. Brałem dziennie HMB 3x2g, AAKG 3x2,5g, tauryna 3x1g, L-Glutamina 3x4g, Kre-Alkalyn 2x2,5g, TCM 2x5,5g i 1,1g, monokreatyna 5g, Carbo 2x30g. Efekt był niewielki. Dodatkowo na stałe piję Protein 80 od 30 do 90g dziennie. Obecnie biorę: 3x HMBolon (własna produkcja: AAKG 2,5g, HMB 2g, TCM 1g), tauryna 3x1g, L-Glutamina 3x4g,  tribusteron 90 2x2cps. i karnitynę 5g-przed treningiem. Dodatkowo zestaw witamin i minerałów Olimpa, a na stawy glucosamine i calperos.
Moje parametry: 190cm, 90kg, trenowałem 6 lat, potem przerwa i wróciłem w zeszłym roku we wrześniu, Trenuję 5 razy w tygodniu (trening zasadniczy około 45 minut, cykl 4-dniowy: klata, plecy, barki, biceps/triceps oraz dodatkowo 2 razy w tygodniu delikatnie nogi, 4 razy w tygodniu przedramię, zawsze brzuch). Trening zaczynam przed 10 rano. Niestety przed treningiem nie jem nic. Dieta? hmmm... generalnie nie jem słodyczy (tylko lody), masła, chleba (jadam wase i czasami pizze), ziemniaków, kaszy. Co dziennie jadam rybę, drób, jajka, warzywa (na patelnię), sery trochę wędlin popijam głównie wodą. Nie jadam McDonaldów, chipsów, bułek, batoników. Nie piję akocholu, kawy, herbaty, coca-coli słodkich soków. Nie palę.
Obecnie mam "do dyspozycji" L-Glutaminę ~0,8kg, taurynę 250 po 1g, AAKG 500 po 1,25, HMB 500 po 1g, TCM 150 po 1,1g, knockout 1kg, monokreatynę 200g, kre-alkalyn 80 po 1,25g. Będę kontynuować witaminy, karnitynę i glucosaminę i calperos. Wykombinowałem taki zestaw:
z AAKG, HMB i TCM można zrobić HMBolon (AAKG 2,5g, HMB 2g, TCM 1g) i brać rano, po treningu i wieczorem.
L-Glutaminę po 4g w porach jak wyżej,
Kre-alkalyn po terningu w ilości 2,5g,
Knockout 25g rano i 25g wieczorem,
do knockout-a carbo 30g.
No i Protein 80.
Jak wspomniałem trenuję od godziny 10, więc "rano" oznacza "przed treningiem".
Nie chcę brać BCAA.
Ponieważ zbliżają się wakacje ruszyłem z "orbirterkami" 5 razy w tygodniu 1-1,5 godzinę - nie jest to chyba problemem do tego zestawu?
Prosiłbym o uwagi, podpowiedzi... Czy czegoś brak w moim zestawie? Czy może przesadziłem z ilością?

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-07-31 00:31:31

mizugin

nowy na forum

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dobór suplementów

Witam!
Mały problem mam... mianowicie ważę 83 kg przy wzroście 176 i mam lekkie problemy z brzuchem, biodrową oponą i męskimi piersiami. Zastanawiam się nad kupnem Fatburnera (chyba Olimp) bo stosowałem go kiedyś i mi bardzo pomógł oraz połączyć go z HMB plus oczywiście odpowiednie treningi (o których nie mam pojęcia) Postanowiłem więc z tym się zwrócić do specjalistów. Liczę na szybką i fachową pomoc. Pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-07-31 00:37:26

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Re: Dobór suplementów

Witam. Widzę że napewno chodzi Ci tu o redukcję wagi, więc napewno będą Ci potrzebne dobre suplementy i treningi.
Fat burner o którym piszesz sam w sobie nie spowoduje że zaczniesz chudnąć wyrabiając rzeźbę - to tylko suplement czyli wspomagacz redukcji tkanki tłuszczowej. Hmb - dobry suplement, który w połączniu z Fat burnerem zwiększy i przyśpieszy ten efekt. Co do treningu to zapraszam na http://mojtrening.pun.pl/viewforum.php?id=9


http://www.opamerica.com/images/fat%20burner.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kolbuszowa Malton tłumaczenia angielski