Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2019-07-18 18:13:52

dzoker

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Koszulka do biegania

Postanowilem wziasc sie troche za swoja forme i mam zamiar troche biegac. Moze polecicie mi jakis sprawdzony zestaw lub chociaz koszlke. Musi dobrze przepszczac powietrze to dla mnie najwazniejsze bo mocno sie poce...

Offline

 

#2 2019-07-27 21:44:06

Violetta

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-07-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Szczerze to nie wiem.

Offline

 

#3 2019-07-29 15:26:02

runner

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-07-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Widzę nie tylko ja postanowiłem trochę zrzucić zbędne kilogramy. Szczerze to nie ma skuteczniejsze metody niż bieganie moim zdaniem. Przez ostatnie pół roku udało mi się zrzucić prawie 10kg biegając co 2-3 dni te kilka kilometrów. Bez jakiejś specjalistycznej diety i tego typu wymysłów. Rzeczywiście bez odpowiedniego stroju może być trochę ciężko. Te koszulki noszone na codzień niestety nie sprawdzą się ze względu na materiał z jakiego są uszyte. Dobra koszulka musi przede wszystkim doskonale wchłaniać pot i być bezpieczna dla skóry. Nie można też zapomnieć o odpowiedniej wentylacji jaką ma zapewniać. Niektóre z nich są także wyposażone w dodatkowe otwory poprawiające przepływ powietrza dzięki temu będzie na bieżąco się suszyć. Najlepszym wyborem na sezon letni będzie koszulka do biegania bez rękawów - dla przykładu zobacz sobie GattaActive https://gattaactive.pl/pl/ Czytałem trochę na ten temat i wielu ludzi jest zadowolona z tych produktów. W razie czego masz możliwość 60 dniowego zwrotu także bez obaw.

Offline

 

#4 2019-08-18 12:09:47

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Jeśli chodzi o odzież sportową zwykle kupuję bawełnianą.

Offline

 

#5 2021-08-04 08:49:31

potka

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2021-08-03
Posty: 78
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Ja ostatnio zaczęłam na https://valetta.pl/collections/sport zamawiać takie sportowe ubrania i przyznam że jestem milo zaskoczona. Są wygodne, ładne! co motywuje do ćwiczeń i bardzo dobre jakościowo

Offline

 

#6 2022-01-17 12:02:25

DanioM

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-10-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Coś lekkiego i przewiewnego. Jest też helly hansen bielizna termoaktywna która także powinna bardzo fajnie się sprawdzić do biegania, w szczególności na takie bardziej chłodne dni. Odpowiedni ubiór ma tu kolosalne znaczenie.

Offline

 

#7 2023-11-22 08:13:58

rosa

nowy na forum

Zarejestrowany: 2023-10-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Koszulka do biegania

Zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? Super! Podczas takiego treningu można spalić naprawdę wiele kalorii. Na stronie https://biegnijzpasja.pl/zdrowie/phfg/b … gania.html został dokładnie poruszony ten temat - warto sprawdzić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mojtrening.pun.pl