Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2019-05-20 03:36:21

pstroszka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-05-20
Posty: 3
Punktów :   

Akcesoria motocyklowe

Cześć, czy na stronie 4motos zakupię jakieś dobre akcesoria na motor? Znacie się na tym i polecicie coś dobrego?


Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie.

Offline

 

#2 2019-05-23 14:30:41

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Akcesoria motocyklowe

Całkiem dobry sklep, nie najtańszy ale jakość produktów mają dobrą.  Ja mam jednak nieco inny problem związany z sezonem motocyklowym. Otóż noszę soczewki kontaktowe i mimo że w prowadzeniu dwuśladu w ogóle mi nie przeszkadzają, często gdy wracam z trasy czuję pieczenie w oczach, wrażenie suchości, jakby piasek pod powieką. Na https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu czytałam, że powinnam stosować odpowiednie krople, tylko jakie będą najlepsze? Szukam produktu dla aktywnych, który daje dobry efekt nawilżenia oka na długo.

Offline

 

#3 2021-03-30 09:00:47

manusia

nowy na forum

Zarejestrowany: 2020-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Akcesoria motocyklowe

Jeśli chodzi o motory to naprawdę jestem dumna z naszych żużlowców. Zresztą to jest tak naprawdę jedyna dyscyplina, za którą wyjątkowo przepadam. Zawsze gdy jest taka możliwość staram się być obecna na wyścigach. Jeśli nie to czytam aktualności na stronie spartanie.org , bo to też jest fajna alternatywa. Można się dowiedzieć o wszystkich aktualnych wydarzeniach. Może kiedyś kupię sobie motor

Offline

 

#4 2021-03-30 10:45:58

kasiok

nowy na forum

Zarejestrowany: 2020-10-21
Posty: 15
Punktów :   

Re: Akcesoria motocyklowe

Na motocyklach niestety się nie znam, ale mogę Wam polecić https://moto-home.pl/ jest to skup aut w Poznaniu. Ostatnio korzystałem i zapłacili mi dobre pieniądze za mój samochód. Szczerze to nawet więcej niż się spodziewałem  dlatego jestem bardzo zadowolony.

Offline

 

#5 2021-10-19 16:39:10

michalinka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2021-10-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Akcesoria motocyklowe

Interesujecie się motoryzacją? Tu można nie tylko czytać, oglądać, ale też i kolekcjonować. Pomyślcie o tym, ja tak mam wiele małych samochodów, takich klasyków głównie, również i modele motocykli. Wkręciłam się w temat i mam już całkiem sporą kolekcje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żabno Chic y Hermoso Apartamento Amoblado y Equipado... Проживание Ла-Транш-сюр-Мер Lodging Oslo OтeНи Ingelheim am Rhein