Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2019-02-07 13:26:18

Clarris

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-01
Posty: 3
Punktów :   

Gabinet kosmetyczny - jaki?

Hejka Poszukuję obecnie jakiegoś dobrego i sprawdzonego salonu kosmetycznego. Czy jesteście może w stanie polecić coś w tym zakresie tematycznym? Ja się obecnie zastanawiam, czy na przykład salon beauty4ever.pl będzie ok... Co na ten temat sądzicie?


Spotkałem człowieka tak nieoczytanego, że musiał cytaty z klasyków wymyślać sam.

Offline

 

#2 2019-02-26 16:19:22

Nika

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2018-10-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

Nie mam jakiegoś ulubionego salonu kosmetycznego w zasadzie, ale najbardziej zawsze zwracam uwagę na higienę. w zakładzie kosmetycznym.  Każda tego typu placówka powinna posiadać urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów, są to przeważnie myjki ultradźwiękowe, takie jak np. ta:  https://mimari.com.pl/pl/p/MYJKA-ULTRAD … LEAN-2/499 .  Podobnych używa się w stomatologii, także jest to na pewno najlepsze rozwiązanie. No i trzeba zwrócić uwagę czy wszystkie przedmioty jednorazowego użytku faktyczne stosowane są tylko raz.

Offline

 

#3 2019-02-26 17:45:35

Jordase1

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

Znajdź coś po opiniach w internecie. Ja tak zawsze szukam.


Pamiętaj, że czasami nasze wyobrażenie drugiej osoby niewiele ma wspólnego z tym, kim ona naprawdę jest".

Offline

 

#4 2019-03-22 11:27:56

 karmelka

nowy na forum

Zarejestrowany: 2019-03-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

Wszystko zależy od tego o jakich zabiegach myślisz i jakie masz oczekiwania. Jak wiadomo każda z nas jest inna

Offline

 

#5 2019-07-16 11:20:46

 topik

nowy na forum

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2019-04-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

Dziewczyny a powiedzcie mi, czy któraś z was używała kosmetyków takich profesjonalnych po zabiegach medycyny estetycznej?

Ostatnio edytowany przez topik (2019-11-19 14:16:04)

Offline

 

#6 2019-07-30 20:44:46

amelkaa

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2019-01-09
Posty: 46
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

A może odwiedź również  salon kosmetyczny Afrodyta https://afrodytasalon.pl/ .  Zobacz już na ich bogatą ofertę. Tam możesz wykonać sobie najróżniejsze zabiegi upiększające na twarz czy ciało. A ceny najlepsze w tym wszystkim nie są u nich wygórowane. Mimo, że są oni profesjonalni.

Offline

 

#7 2019-08-29 19:48:21

bartus

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2019-01-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

No właśnie nie łatwo jest coś wybrać bo jest bardzo dużo takich ofert. Może warto zacząć od tego co dokładnie chcesz mieć robione. Bo jeżeli chodzi o peeling to tutaj http://www.pracownia-piekna.pl/peeling- … y-wroclaw/ znajdziesz nieporównywalnie najlepszą ofertę w internecie. Klienci zachwalają sobie to rozwiązanie.


Uśmiechnął się tak szczerze i radośnie, że po prostu mu przywaliłam. Odruch bezwarunkowy, nic na to nie poradzę.

Offline

 

#8 2019-12-18 10:58:52

bartus

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2019-01-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Gabinet kosmetyczny - jaki?

Ja chodzę do sprawdzonych gabinetów. Polecają mi je znajomi. W internecie raczej bym nie szukał.


Uśmiechnął się tak szczerze i radośnie, że po prostu mu przywaliłam. Odruch bezwarunkowy, nic na to nie poradzę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Sanderling Boende Madrid worldhotels Bergamo windy katowice