#1 2016-12-19 11:42:41

Mr.BigGains

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2014-08-28
Posty: 39
Punktów :   

C 1000 + Bioflavonoids Scitec Nutrition

Suplement godny polecenia, szczególnie teraz w okresie największych przeziębień i chorób. Pogoda nigdy nas nie rozpieszczała, a w tym roku wyjątkowo panuje jakieś duże zarażenie.

C 1000 + Bioflavonoids
Z dziką różą i bioflawonoidami w formie kapsułek odpornych na działanie kwasów

C1000+BIOFLAVONOIDS to produkt będący źródłem czterech wyjątkowych składników: Witaminy C, ekstraktu z Dzikiej róży, ekstraktu z pestek winogron oraz Hesperydyny. Formuła ta dostarcza 1000 mg witaminy C. Poza wieloma powszechnie znanymi właściwościami witaminy C, należy zauważyć, iż wspomaga ona także funkcjonowanie układu immunologicznego, redukuje zmęczenie i znużenie organizmu, wspomaga przemiany metaboliczne prowadzące do wytworzenia energii oraz stanowi ochronę dla komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C w wyższych dawka ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego po intensywnym wysiłku fizycznym (pozytywny efekt jest zauważalny przy dziennym spożyciu o 200 mg przewyższającym zalecaną dzienną dawkę witaminy C).

Dzika róża jest owocem szeroko rozpowszechnionej w medycynie tradycyjnej rośliny Rosa canina.
Polifenole zawarte w ekstrakcie z pestek winogron mają świetne właściwości antyoksydacyjne!
Hesperydyna jest bioflavonoidem znajdującym się w cytrusach. To silny polifenol, który niweluje straty spowodowane działaniem wolnych rodników. Bioflawonoidy cytrusów oraz ich metabolity wpływają na kondycję układu krwionośnego minimalizując negatywne działanie wolnych rodników oraz sprzyjają integralności kapilar (naczyń włosowatych). Mimo, iż kapsułki bazują na składnikach roślinnych to i tak są odporne na działanie kwasów – zaprojektowane, w celu jak najefektywniejszego dostarczania składników aktywnych!

Opakowanie
100 kapsułek – 100 porcji

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU
Zawartość w porcji: 1 kapsułka
Liczba porcji w opakowaniu: 100
w jednej porcji
Witamina C    1000 mg
Ekstrakt z pestek winogron    25 mg   
Ekstrakt z Dzikiej róży    50 mg
Hesperydyna    25 mg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
więcej pomocy Upominki dla gości na roczek biały szynszyl grzejniki wrocław wolne pokoje Gąski