#1 2016-12-06 15:51:12

Mr.BigGains

częsty bywalec

Punktów :   

100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL świąteczny limitowany smak

To białko zna każdy, ale nie każdy próbował nowego smaku.

100% białkek serwatkowych

Spędź idealnie Święta z nową limitowaną edycją 100% Whey Protein Professional

Limitowana edycja 100% Whey Protein Professional zaprojektowana na specjalne okazje! Ciesz się wyjątkową mocą i smakiem naszego najpopularniejszego produktu białkowego. Zafunduj sobie i swoim bliskim ten przepyszny shake.

100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL to wyjątkowa mieszanina wysokiej jakości koncentratów oraz izolatów białkowych.
Suplementy białkowe są źródłem kwasów azotowych oraz niezbędych aminokwasów, które wykorzystywane są przez organizm do wzrostu oraz utrzymania prawidłowego stanu wszystkich tkanek ciała. 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej oraz utrzymania prawidłowego stanu tkanki kostnej.

100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL wzbogacony został dodatkowo w L-leucynę, L-glutaminę, taurynę oraz enzymy trawienne - Papainę oraz Bromelainę.

W mojej ocenie:
Opakowanie - bardzo ładne, w świąteczne gwiazdki, praktyczne
Rozpuszczalność - bez piany, bez grudek, super zarówno w wodzie jak i w mleku
Smak - coś zupełnie innego, jakby szarlotka z piernikiem, nie jest słodkie, raczej stonowane
Jakość - skład bardzo porządny, bez zbędnych dodatków, bez wypełniaczy itp

Rewolucji po tym białku nie doświadczyłem, smakuje super, odmiana przy zwykłych smakach takich jak typowy czekoladowy czy waniliowy. Bardzo fajna opcja na Święta.

Stopka forum

RSS