Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


  • Index
  •  » Odchudzanie
  •  » Odchudzanie i plan treningowy w sporcie zespołowym.

#1 2016-03-29 15:16:26

janekk516

nowy na forum

Zarejestrowany: 2016-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Odchudzanie i plan treningowy w sporcie zespołowym.

[b]Witam Was,

Tematem mojego posta jest odchudzanie i plan treningowy dla osoby trenującej sport zespołowy (siatkówkę).
Chodzi o odchudzanie i budowanie masy mięśniowej.
Mam 180cm wzrostu i 94kg wagi, 18 lat.
Chciałbym schudnąć ponieważ przeszkadza mi nadmiar tkanki tłuszczowej co odbija się na formie boiskowej.
Zacząłem od biegania jednak potrzebuje więcej wskazówek oraz przede wszystkim tego jak ćwiczyć na siłowni.
Trenuje siatkówkę dwa razy w tygodniu po półtorej godziny.
W ciągu tygodnia biegam koło 45km. Pon-5km,Wt-5km,Śr-5km,Czw-5km,Pt-10km,Sb-15km,Nd-10km...
Mieszkam w bursie dlatego moje możliwości co do rozplanowania godzinowego są ograniczone.
Po bieganiu na tygodniu czyli od poniedziałku do czwartku zostaje mi czas około godziny na siłownię.
Na siłownię mogę chodzic w poniedziałki, wtorki oraz czwartki.
Moje pytanie : Czy plan biegowy jest dobry , czyli te 45km tygodniowo oraz jak ćwiczyć na siłowni ponieważ zdania w sieci są podzielone. Piszą, że więcej z mniejszym ciężarem lub mniej z większym ciężarem.
Zwracam się do Was z prośbą byście określili czy plan biegowy jest dobry oraz rozpisali właśnie tą siłownię, jak na niej ćwiczyć by razem z bieganiem uzyskać lepsze wyniki w sporcie i lepszą sylwetkę.
Chciałbym schudnąć około 15kg. (wiem, że jest to trudne, jednak myślę, że do zrealizowania)
Chcę też, żebyście wzięli pod uwagę to, że mieszkając w bursie tam chodzę na obiady, śniadania i kolacje i jestem uzależniony od tego co nam podadzą. Nie są to jakieś wielkie posiłki ponieważ w szkołach wprowadzono teraz jak wiecie ograniczoną możliwość kupna śmieci czy gotowania na oleju.
Co do suplementacji to polecono mi BCAA.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Offline

 
  • Index
  •  » Odchudzanie
  •  » Odchudzanie i plan treningowy w sporcie zespołowym.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Choszczno przegrywanie kaset vhs warszawa