Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego


#1 2016-03-27 10:32:56

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Offline

 

#2 2017-12-04 15:33:44

aggie

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Barki - najlepsze ćwiczenia hantlami w domu

Ja jakiś czas temu namówiłam w końcu mojego faceta do wzięcia się za siebie Nie było z nim jakiejś tragedii, ale siedzący tryb życia, piwko po pracy i tak dalej doprowadziły do pogorszenia się jego sylwetki. Tak czy owak, namówiłam go i wyszukał sobie ćwiczenia na barki takie jak na przykład te https://www.budujmase.pl/trening/artyku … barki.html Muszę przyznać, że rzeczywiście działają one świetnie. Przy regularnym treningu efekty są dość zauważalne. Także polecam też Waszym facetom treningi


Nie ma sprawy, da się zjeść, jeśli się otrzepie z kurzu.

Offline

 

#3 2017-12-16 14:21:50

AmyBLACK

nowy na forum

Zarejestrowany: 2017-12-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Barki - najlepsze ćwiczenia hantlami w domu

Oczywiście każde ćwiczenia mają sens. Jednak w przypadku barków nalezy je optymalnie dopracować, zwłaszcza pod kątem techniki. Wiele ciekawych informacji uzyskamy nie tylko w necie ale również bezpośrednio na siłowni. Dlatego zachęca się do jej odwiedzenia, by nasze ćwiczenia barków nie minęły się z celem.


Nakręcona sprężyna czasu stopniowo się rozpręży, moment stanie się nieograniczenie bliski zeru, wkrótce kółka zębate przestaną się poruszać i wskazówki zatrzymają się w pewnej pozycji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Sanderling szkolenia łódź przegrywanie kaset vhs wrocław wypalanie blach