#1 2016-01-28 15:58:44

Mr.BigGains

częsty bywalec

Punktów :   

Scitec Nutrition - L-GLUTAMINE

Mój ostatni zakup: L-glutamine 300g Scitec'a
Czysta glutamina bez zbędnych i niepotrzebnych dodatków smakowych/ tauryny itp

Opis ze strony producenta:

Glutamina to najpowszechniej występujący w naszym organizmie aminokwas. Glutamina może stać się warunkowo niezbędna w pewnych sytuacjach, np. podczas intensywnego treningu, kiedy organizm nie jest w stanie syntezować jej wystarczająco dużo. Ten warunkowo niezbędny aminokwas może być dostarczony poprzez spożywanie białka lub poprzez suplementację.

Wielkość porcji: 6 g (½ miarki)
L-glutamina    6000 mg

Ogólnie zadowolony jestem, stosuję rano po przebudzeniu oraz po treningu, w smaku nijaka bo bezsmakowa:) ale regenerację wspiera bardzo ładnie. Cena bardzo niska jak na czystą i pewną glutaminę, więc polecam każdemu bo potrzebny jest ten aminokwas do budowy tkanki mięśniowej, oraz do wzmocnienia regeneracji.

#2 2016-03-21 20:45:07

admin

Administrator

Punktów :   

Re: Scitec Nutrition - L-GLUTAMINE

Mr.BigGains napisał:

Mój ostatni zakup: L-glutamine 300g Scitec'a
Czysta glutamina bez zbędnych i niepotrzebnych dodatków smakowych/ tauryny itp

Opis ze strony producenta:

Glutamina to najpowszechniej występujący w naszym organizmie aminokwas. Glutamina może stać się warunkowo niezbędna w pewnych sytuacjach, np. podczas intensywnego treningu, kiedy organizm nie jest w stanie syntezować jej wystarczająco dużo. Ten warunkowo niezbędny aminokwas może być dostarczony poprzez spożywanie białka lub poprzez suplementację.

Wielkość porcji: 6 g (½ miarki)
L-glutamina    6000 mg

Ogólnie zadowolony jestem, stosuję rano po przebudzeniu oraz po treningu, w smaku nijaka bo bezsmakowa:) ale regenerację wspiera bardzo ładnie. Cena bardzo niska jak na czystą i pewną glutaminę, więc polecam każdemu bo potrzebny jest ten aminokwas do budowy tkanki mięśniowej, oraz do wzmocnienia regeneracji.

pisz jak odczułeś działanie tej glutaminy i z czym łączyłeś

Plany treningowe http://treningi.blox.pl

Stopka forum

RSS