#1 2016-01-15 17:47:00

Mr.BigGains

częsty bywalec

Punktów :   

Scitec Protein Recovery - białko idealne po treningu

PROTEIN RECOVERY to białko serwatki z dodatkowymi składnikami

Białko to  jest wysokiej jakości mieszanką koncentratu oraz izolatu białka serwatki.
Poza tym, PROTEIN RECOVERY wspomaga rozwój masy mięśniowej oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania tkanki kostnej.
Białko serwatki mleka jest tzw. białkiem kompletnym, ponieważ jest źródłem wszystkich aminokwasów, w tym również 9 aminokwasów niezbędnych (tj. histydyny, izoleucyny, leucyny, lizyny, metioniny, fenyloalaniny, treoniny, tryptofanu oraz waliny).

PROTEIN RECOVERY dostarcza także wielu innych składników aktywnych - Matriks aminokwasowy jest źródłem popularnie stosowanych aminokwasów tj. L-Leucyna, L-Glutamina oraz  Tauryna. Nasza formuła wzbogacona jest także mieszanką enzymów trawiennych - Papainą oraz Bromelainą.

Zawartość w jednej porcji: 27 g
Wartość energetyczna     424 kJ/101 kcal   
Weglowodany    1.3 g   
Cukry        1.3 g
Tłuszcze        1.8 g           
Kwasy tłuszczowe nasycone    0.6 g   
Białko            20 g
Sól        0.37 g

Składniki aktywne:
Matriks aminokwasowy    1126 mg               
(L-leucyna 86 mg, L-glutamina 182 mg, tauryna 858 mg)       

Mieszanka enzymów trawiennych        20 mg
(Bromelaina 10 mg, Papaina 10 mg)

Aktualnie mam smak czekoladowy, opakowanie bardzo fajne i praktyczne z miarką w środku (jest to taki słoik duży)
Rozpuszcza się bardzo dobrze, nie ma gródek i innych pozostałości oraz nie pieni się. Kolor ładny brązowy.
Smakuje bardzo fajnie, czekoladowo, ale nie za słodko.
Brak atrakcji żołądkowych po spożyciu.

Zalety to na pewno smak i mała ilość węgli i tłuszczu na porcję. Sama porcja to także zaleta, bo mamy tą jedną czy dwie porcje więcej na opakowanie.
Zawsze używam po treningu ze względu iż jest to połączenie koncentratu z izolatem, który po treningu bardzo szybko dociera do mięśni i pomaga w ich budowie oraz regeneracji.

Polecam bo warto za taką cenę kupić pełnowartościowe i smaczne białeczko

Stopka forum

RSS