Forum kulturystyczne. Dieta, siłownia, zdrowie, porady

Forum otwarte dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-04-29 18:29:14

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1412
Punktów :   
WWW

Jak i kiedy ćwiczyć, by szybciej schudnąć?

To, jak szybko wymodelujesz sylwetkę,w dużym stopniu zależy od pory, o jakiej będziesz wykonywać ćwiczenia.

Rano

Najbardziej wskazane są niezbyt intensywne ćwiczenia rozgrzewające- np. marsz, jazda na rowerze ,skłony i wymachy. Pobudzają one przemianę materii i zabezpieczają przed urazami mięśnie i stawy. Poranna gimnastyka powinna trwać ok. 20 minut.

Południe

Bez większego trudu wykonasz wszystkie ćwiczenia rozciągające -od prostych, jak pilates czy tai-chi, do bardziej wymagających, jak np. joga. Właśnie w popołudnie mięśnie i więzadła są najbardziej podatne na rozciąganie, a stawy - najbardziej ruchliwe.

Po południu

Doskonała pora na trening siłowy, ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej i brzucha, np. podnoszenie ciężarków, brzuszki, pompki-ok. godz. 15.00 serce i płuca pracują najwydajniej, a mięśnie przygotowane są nawet na największe obciążenia.

Wieczorem

Powinnaś skoncentrować się na ćwiczeniu mięśni pleców i ramion- właśnie o tej porze dnia są w najlepszej formie. Zalecane są zwłaszcza tenis,siatkówka, a także pływanie-wieczorna wizyta na basenie może zwiększyć wydolność mięśni nawet o 20 proc.

Offline

 

#2 2021-08-30 14:37:48

potka

częsty bywalec

Zarejestrowany: 2021-08-03
Posty: 80
Punktów :   

Re: Jak i kiedy ćwiczyć, by szybciej schudnąć?

Ja ćwicze kiedy akurat mam czas teraz sobie na https://valetta.pl/collections/sport zamówiłam bardzo ładną bieliznę do ćwiczeń i ubrania sportowe to nic w trakcie treningu mi nie przeszkadza i mnie nie uwiera

Offline

 

#3 2022-09-21 20:19:23

wakoror

nowy na forum

Zarejestrowany: 2022-09-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak i kiedy ćwiczyć, by szybciej schudnąć?

regularność jest ważna. mnie najbardziej pomaga zawsze jednak obecność trenera, który przypilnuje mnie jeśli chodzi o dietę ale i o ćwiczenia. on ode mnie wymaga, raportuję i wobec tego wstyd mi się wyłamywać. sama przed sobą mogłam sobie kombinować ale trudno mi kłamać inne osoby, które przecież mają właśnie to robić czyli pilnować mojego planu razem ze mną. oni właśnie mi pomagają stale

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mojtrening.pun.pl